Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LifeView Platinum Series

Quake (13)|22.3.2004 13:53
Pocul o tom (vlastni to) niekto? Na lifeview som uz nie je FM 34 ... , ale je tam tzv. Platinum series. Je to prva karta, ktora ...
petlo (2)|24.4.2004 14:48
no ja som si to nedavno kupil a je to strasny shit. dodany ovladaci program TVR je len v betaverzii a programovalo ho asi 8 rocne decko, pretoze si nepamata nastavenie PAL a tak po kazdom prepnuti je to treba znova a znovamenit. tak som sa ho zbavil ale ani to nepomohlo pretoze ziadny iny program ktory by to dokazal ovladnut nie je. skusil som DSscaler ale zmrzne uz pri ladeni programov

NEVIE niekto prosim aky program by na tuto kartu a existuju aj lepsie univerzalne ovladace ? diky
Quake (13)|27.4.2004 07:02
Vraj to na sebe nema ten "klasicky" oplechovany tunner. Je to pravda?
Aka je kvalita obrazu (napriek neduhom, ktore opisujes). Mozes to porovnat s niecim inym? V com je hlavna vyhoda voci svojej predchodkyni PRIME 34?
Predpokladam, ze uvedene problemy sa casom novymi verziami odstrania.
Vdaka za nazor.
petlo (2)|27.4.2004 19:21
no je to zial moja prva karta takze porovnat neviem, nevyhody asi ze nema FM tuner, ale to mi neva kedze radio nepocuvam ale ma stereo zvuk co sa mi pacilo, dalej teletext, DO a dokaze zachytavat do MPEG I/II ale myslim ze aj do inych formatov kedze je to len otazka softu. dalej ma TVin aj out vystupy co sa mi zda fajn. ale kamenom urazu je software ten program FLYTV je noonsens akoby sa na tom ucilo programovat male dieta. karat je asi pre americky trh takze nastavi zlu volbu PAL a treba to prepnut rucne co je neskutocne ked ju vypnete nezapamata si to takze vzdy po starte je treba znova a znova menit normu takze funkcia automatickeho schedule nahravania (ako na normalnomvideu) je zbytocna pretoze by to bolo so sumom ak by pred compom niekto nesedel. skusal som na ovladanie skoro vsetky programy s tejto strenky, ktore by mali spolupracovat ale nic. nakoniec som nasiel akysi nemecky freeware vola sa CHRIS TV a s tym som to rozchodil, lenze nejde mi ovladac, jednoducho peklo .