Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

nahrávání v PVR u leadtecu 2000 XP expetr

pedrs (54)|28.5.2004 23:47
ja jsem asi blbej ale porad nemuzu rozchodit nahravani.at delam co delam nahraju vzdy obraz ale kdyz si potom pustim ten soubor tak nemam zvuk.uz jsem snad zkousel vsechno mozny ale stale nevim jak.mam posldni verzi pvr.diky vsem :-(((
Ivo Mašek (10205)|29.5.2004 09:29
Na zkoušku nastav:
MPEG-1 :Normal Quality
v položce: Capture Profile Setting nastav:
Video Codec: MPEG-1 Codec
Audio Codec: MPEG-1 Audio Layer-II
Capture Resolution: 352 x 288 PAL
Video Quality: 100 (když bude vše v pořádku, zvyšuj)

Je to pouze na vyzkoušení (kvalita nic moc). Když bude vše v pořádku, není chyba v ovladačích, nebo software u TV-karty.
Whitejoker (616)|31.5.2004 10:07
Ještě se podívej, jestli nemáš vypnutý zvuk v systému - to je taková ta ikonka reproduktoru v pravém dolním rohu systray-e.
Pravým krysítkem, a pak v ovladačích hlasitosti se podívat, jestli u nějakého políčka není zaškrtnuto "ztlumit".
Některé programy po nainstalování nebo po práci ztlumí veškerý zvuk.
Taky se podívej, jestli máš zvukový výstup z TV karty správně zapojený do vstupu zvukové karty - při sledování TV přes rozhraní WFPVR je slyšet zvuk (nebo při sledování záznamu z kamery).
Ještě mne napadla jedna věc: nevím jestli nahráváš z analog kamery,
z televize nebo z digi kamery přes FiWi, ale pokud používáš kabel S-Video pro nahrávání z kamery, tak ten podle mých informací nemá zvukový kanál
Wj
Petr75_tvf (62)|2.6.2004 11:31
V konfiguraci WinFast PVR se musí nastavit správný zdroj zvuku.

"Audio-Out Control Line" - pro živé poslouchání a "Audio Recordin Line" - pro nahrávání a samozřejmě musí být zaškrtnuto "Capture Audio"
Dani Filth (6)|16.6.2004 23:28
Já bych zkusil audio stopu ze zachytnutého videa uplně maximálně zesílit, třeba v Sound Forge... mě se na tomto tuneru zvuk zachytává velmi slabě, ale zachytává