Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak upéct slaninu na grilu?

Nomas (0)|26.4.2022 21:04
Bydlím ve sklepě a větrání tady není nejlepší. Takže kdykoli se pokusím proplížit kolem své veganské manželky a uvařit slaninu (teď už víte, proč toho vím tolik o veganském a vegetariánském životním stylu, pokud budete sledovat mé odpovědi), téměř POKAŽDÉ mě to chytí.

Sbohem...toto...


Před pár lety jsem si uvědomil, že bych měl grilovat slaninu venku, místo abych voněl jako vepřová slanina ze smaženého vepřového nebe.

Mohl bych jmenovat nějaký luxusní recept nebo styl, ale ve skutečnosti vše, co dělám, je jen položit pár proužků slaniny na alobal, zapnout gril na maximum a nechat ho roztrhat. Kontroluji každé 2 minuty, dokud nedosáhnu dokonalé křupavosti, pak vše vypnu a vložím slaninu zpět.

Lehký peasy pěkný a stlačitelný…. Od té doby miluji víkendová rána, mnohem víc. A ten, co kontroluje můj přístup k jídlu, spí, aniž by ucítil venku smažící se slaninu.
tely1007 (0)|26.4.2022 21:22
Jednou z nejkrásnějších chvil strávených s přáteli nebo příbuznými je zapnutí grilu, který je hojně využíván zejména venku na jaře a v létě.
Existují různé druhy plynových grilů, od dřevěných, přes dřevěné uhlí až po plynové, ale základní koncept je vždy stejný, protože teplo z ohně se používá k přímému vaření potravin, jako je maso, ryby a zelenina, tedy bez použití mísy. .
Při použití grily je jídlo v podstatě umístěno přímo na gril. Výhody tohoto způsobu vaření spočívají především v tom, že pokrmy jsou chutnější.