Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Reset Sony Bravia KDL-50W656A nejde

M2M M2M je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Dostal jsem tuto televizi Sony Bravia KDL-50W656A a prostřednictví ovladače jsem televizi dal do továrního nastavení. Co se ale stalo, najednou televize jenom zrní a na dálkovém nic nefunguje. Našel jsem že se prostřednictvím tlačítkem vzadu na TV dá provést hw reset. Zkoušel jsem dva způsoby.

1. Podržím souběžně tlačítko pro zapnutí a snížení hlasitosti a držím, zapnu TV do zásuvky a mám čekat až se rozsvítí zelená dioda. To udělám, jenže se rozsvítí na televizi pod logem SONY bílá, různě se zvyšuje a snižuje její intenzita a na obrazovce je logo SONY a vše se pořád střídá, držím několik minut a pořád stejné. Když pustím zachvíli TV začne zrnět.

2. Podržím souběžně tlačítko pro zapnutí a snížení hlasitosti a držím, zapnu TV do zásuvky a čekám až se objeví logo SONY na obrazovce, pak tlačítka uvolním. Výsledek stejný jako v bodu 1.

Když televizi nechám zrnět, tak po 30 sec. se restartuje 2x nebo 3x a pak se vypne a 8x blikne červeně dioda pod logem SONY a to se pořád opakuje.
    Můžete mi poradit co dělám špatně, je ještě nějaký jiný způsob.
    Odpovídat lze po přihlášení

M2M M2M je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Tak jsem to dal do TV servisu a pán zjistil, že odešla signálová deska. Zkusil jsem na sbazaru dát vyhledat typ televize a našlo mi to tohle:
    https://www.sbazar.cz/ohmega/detail/...ny-kdl-50w656a

Mohlo by to být ono. V TV servisu řekli, že nová stojí 4000Kč ale je nutné nahrát SW. A ten nemají. Ten z bazaru je z funkční TV, která měla prasklý LCD, takže by tam měl SW být nahraný. Prý byl od Sony sw k dispozici do ledna 2022.

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Otázkou je jestli to je stejná či kompatibilní HW revize sig.desky, která bude fungovat s panelem co je v tvé TV.

M2M M2M je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Takže desku jsem sehnal a TV funguje. Ale nejde DVB-T2, prý ta TV má kodek H264 ale nikde ve specifikaci jsem se o tom nedozvěděl. Pokud prý nemá H265 tak to nepůjde. KDe zjistím jaký kodek ta TV má?
    https://www.sony.cz/electronics/supp...specifications

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

V manuálu:Any functions related to Digital TV ( ) will onlywork in countries or areas where DVB-T/DVB-T2*(MPEG-2 and H.264/MPEG-4 AVC) digitalterrestrial signals are broadcast or where youhave access to a compatible DVB-C (MPEG-2 andH.264/MPEG-4 AVC) cable service. Please confirmwith your local dealer if you can receive a DVB-T/DVB-T2* signal where you live or ask your cableprovider if their DVB-C cable service is

---------- Doplněno v 06:58 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 06:55 ----------

Takže pořídit externí set top box s DVB-T2 a podporou HEVC/H.265.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2015

Cra ma stranku, kde ma modely TV prijimacov, ktore otestovali a splnaju standard T2/HEVC. Tvoj model sa tam nenachadza, resp. su tam uvedene az modely sedmickovej rady.

Podobná témata

1. Sony KDL-26EX302 jak na Factory Reset
    Od Soviczek v sekci Sony
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-07-2018, 09:51
  2. LCD: uvažuji nad Sony Sony Bravia KDL-48W605B a SAMSUNG UE48H6400
    Od JirkaKubik v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 28-12-2014, 12:41
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-10-2014, 19:26