Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Huawei e5180

tonda l (2)|30.12.2021 05:13
Mám modem od T-Mobile ten modem je Huawei e5180 koupil jsem si O2 SIM. Po vložení nefunguje ani nechce se připojit k operátorovi nevíte jak to třeba neako odblokovat nebo co s tím děkuji.
KamilZ (10277)|31.12.2021 11:09
Když trochu zagoogluješ https://www.google.cz/search?q=Huawei+e5180+unlock , najdeš na to (většinou) placené služby. Jak moc je to spolehlivé netuším.
tonda l (2)|31.12.2021 11:18
Je Nějaká služba zdarma protože za ten router jsem dál dost peněz a je to jenom tchýní na občasné prohlížení děkuji
vivid.sk (11472)|4.1.2022 14:15
[QUOTE=tonda l;541116] Po vložení nefunguje ani nechce se připojit k operátorovi nevíte jak to třeba neako odblokovat nebo co s tím děkuji. [/QUOTE]
Z toho popisu nie je jasne, ci ten modem/router je locknuty pre daneho operatora, alebo nie.

Pokial je locknuty, mas smolu, musis to dat unlocknut, inak to nepouzijes, avsak vyssie pises, ze si len "vlozil SIM". Vlozit SIM nestaci, treba prejst celym procesom nastavenia, zadat spravny PIN, ktory je platny pre novu SIM, nastavit spravne APN parametre operatora. Toto si absolvoval?


Mal som znameho, ktory mal podobny T-COM (huawei) 4G router, firmware bol v "ruzovych farbach" ale nebol locknuty, fungovala tam SIMka konkurencie bez problemov. Samozrejme, toto neplati univerzalne, pisem to len ako skusenost.
tonda l (2)|8.1.2022 11:00
Píše se simlock a chceto nějaké heslo popřípadě kde se da to heslo sehnat děkuji