Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Co opravdu funguje pro nahravani DVB-T2

Nováček
    Registrace
    Aug 2021

Ahoj, uz tohle resim asi dva roky a uz opravdu nevim...Seznam pokusu:
    - Koupil jsem si AverMedia TD 310, nicmene mam ntb jen s Intel i5 a klasickou Intel graphics kartou, takze zaznam obrazu dodavanym programem se zpozduje vuci zvuku a obe stopy jsou nesychnonizovane....
    - Delsi dobu jsme k zaznamu s TD 310 pouzival VLC Media Player, nicmene v polovine tohoto roku (zrejmne asi updatem MS Windows) nahravani prestalo fungovat...
    - Zkousel jsem take Technisat Digipal DVBT2 settopbox s flash diskem a obraz se trha a kostickuje

Tak opravdu nevim....Muzete mi doporucit, celou konfiuguraci, kteroupouzivate a ktera opravdu funguje????
    Jaky SW pro zaznam s TD 310 pouzivate? Evidentne problem je v tom, ze se dodavany software k TD310 snazi "prekodovat" signal, misto toho aby jej pouze zaznamenal...Tohle je alespon me vysvetleni, proc VLC MediaPlayer kdysi fungoval....

Diky predem, Jirka
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Nie je lepsie a komfortnejsie kupit overeny STB s podporou DVB-T2 a nahravat takto? Mas to bez starosti, 100% originalny stream (vratane vsetkych audio stop), bez re-enkodovania a nie je nutne mat pusteny PC. Cize vies nahravat, aj ked nie si doma.

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

AverMedia TD 310 jsem testoval a kvuli tezkopadnosti Win SW a horsi podpore v Linuxu jsem jej vratil. Pouzivam RPi, na nem Ubuntu a TVheadend a jako tunery nekolik Hauppauge WinTV-dualHD. Jako klienty Kodi jak na Win, tak na ruznych S905X3 boxech s CoreElec. Nahravani bezi v TVheadendu na pripojeny SSD disk.No a jinak pripojeny disk k TV, ktera nahravani podporuje funguje bez problemu take.

Nováček
    Registrace
    Aug 2021

Technisat Digipal DVBT2 za 3000 Kc mi pripada jako kvalitni SetTopBox...Samozrejmne nevim, jestli "sekani a ctvereckovani" neni dane rychlosti flash disku....Jaky disk pouzivate?

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Já mám s TD 310 jen samé dobré zkušenosti. Chvíli jsem jí používal připojenou k PC s aplikací DVBViewer (záznam ukládá bez úprav jako transport stream) a teď jí mám připojenou do RPi2B s TVheadendem, přičemž se při záznamu ukládá stream bez jakýchkoliv úprav na síťové úložiště (NAS). Tím chci jen říct, že za tvé problémy pravděpodobně nemůže TD 310, ale obslužný software.

Podobná témata

1. Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 10-12-2019, 07:24
  2. Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 05-11-2018, 11:09
  3. Nahrávání ze set-top-boxu DVB-T2 do MPEGů
    Od Falešný Sobík v sekci DVB-T
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-04-2017, 08:32
  4. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 30-09-2016, 16:56