Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Co opravdu funguje pro nahravani DVB-T2

jirkazprahy (3)|22.12.2021 14:42
Ahoj, uz tohle resim asi dva roky a uz opravdu nevim...Seznam pokusu:
- Koupil jsem si AverMedia TD 310, nicmene mam ntb jen s Intel i5 a klasickou Intel graphics kartou, takze zaznam obrazu dodavanym programem se zpozduje vuci zvuku a obe stopy jsou nesychnonizovane....
- Delsi dobu jsme k zaznamu s TD 310 pouzival VLC Media Player, nicmene v polovine tohoto roku (zrejmne asi updatem MS Windows) nahravani prestalo fungovat...
- Zkousel jsem take Technisat Digipal DVBT2 settopbox s flash diskem a obraz se trha a kostickuje

Tak opravdu nevim....Muzete mi doporucit, celou konfiuguraci, kteroupouzivate a ktera opravdu funguje????
Jaky SW pro zaznam s TD 310 pouzivate? Evidentne problem je v tom, ze se dodavany software k TD310 snazi "prekodovat" signal, misto toho aby jej pouze zaznamenal...Tohle je alespon me vysvetleni, proc VLC MediaPlayer kdysi fungoval....

Diky predem, Jirka
vivid.sk (11472)|22.12.2021 16:25
Nie je lepsie a komfortnejsie kupit overeny STB s podporou DVB-T2 a nahravat takto? Mas to bez starosti, 100% originalny stream (vratane vsetkych audio stop), bez re-enkodovania a nie je nutne mat pusteny PC. Cize vies nahravat, aj ked nie si doma.
RoPo (6061)|22.12.2021 19:29
AverMedia TD 310 jsem testoval a kvuli tezkopadnosti Win SW a horsi podpore v Linuxu jsem jej vratil. Pouzivam RPi, na nem Ubuntu a TVheadend a jako tunery nekolik Hauppauge WinTV-dualHD. Jako klienty Kodi jak na Win, tak na ruznych S905X3 boxech s CoreElec. Nahravani bezi v TVheadendu na pripojeny SSD disk.No a jinak pripojeny disk k TV, ktera nahravani podporuje funguje bez problemu take.
jirkazprahy (3)|22.12.2021 21:40
Technisat Digipal DVBT2 za 3000 Kc mi pripada jako kvalitni SetTopBox...Samozrejmne nevim, jestli "sekani a ctvereckovani" neni dane rychlosti flash disku....Jaky disk pouzivate?
Saxel (2279)|26.12.2021 14:19
Já mám s TD 310 jen samé dobré zkušenosti. Chvíli jsem jí používal připojenou k PC s aplikací DVBViewer (záznam ukládá bez úprav jako transport stream) a teď jí mám připojenou do RPi2B s TVheadendem, přičemž se při záznamu ukládá stream bez jakýchkoliv úprav na síťové úložiště (NAS). Tím chci jen říct, že za tvé problémy pravděpodobně nemůže TD 310, ale obslužný software.