Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 37

Téma: Výřez části obrazovky v klipu

Nováček Avatar uživatele kadel
    Registrace
    Jan 2005

Zrovna jsem to našel dokonce jsem se naučil hledat helpu. Jo to je ono. Děkuji za rady zejména redburgrovi jelikož jsem ho dnes potrápil požehnaně.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele redburger
    Registrace
    Jun 2005

ani nie.....rad som pomohol...nemas za co.

Registrace
    Jan 2005

Zase mám něco.Všechno je ok a funguje tak jak jsem si představoval, ale mám ještě problém se "trefit" velikostí výřezu na to správné místo obrazovky. Např. dole vpravo běží "timecode" no a já potřebuji tím pádem obdelník a přesunout dolu vpravo. To všecho jde ale nenašel jsem variatu kde můžu definovat X,Y stranu výřezu - tedy délku stran.

Registrace
    Jun 2005

toto som tam nenasiel ani ja......hmhmhm
    ale ak som spravne pochopil, potrebujes dat do obrazu casomieru nie?a ta casomiera ma nejake pozadie......tak skus dat casomieru do vyssej time line a tu farbu ktora je ako pozadie tej casomiery odfiltruj cez chroma keyer nie?
    a ak mas transparentne pozadie tak ani to netreba, len to das do vyssej timeline ako video. a je

Registrace
    Jan 2005

Jo to je vlastně složenec s tím druhým dotazem - a tak jsem to taky udělal - toho textu s délkou .Takže vyřešeno to je ale zajímá mě i ta druhá varianta - a je mi divné , že kruhový výřez mohu měnit a obdélníkový ne . Když to budu potřebovat tak každý podle kromě kruhu potřebuje taky vyřezat obdélník.

Registrace
    Jun 2005

ta jo to mas pravdu...hm hm...nechapem.....a neviem co nejdu poradit ini manici do vegasu.my sa tu trapime a tak.ale ja este na to v priebehu dna kuknem.ale neviem co presne ces dosiahnut taze to je problem.skus to presnejsie popsat.

Registrace
    Jan 2005

No popsat přesněji-to jsem už dělal. Např. Chci v klipu vložit timecode. Ořiznout okolí abych viděl jen timecode. Okolí se stane transparentním - to jsem už zkoušel. Vložit druhou stopu a tím vidím timecode na jiném klipu. To byl modelový příklad. Vím , že to jde udělat s tím prázdným transparetním klipem ale teď už mne jenom zajímá jak udělat ten obdelníkový výřez . Že ořezávám timecode je jedno - prostě část obrazovky obélníkového tvaru krerý si mohu definovat a libovolně umístit.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

To vsetko spravis s TrackMotionom + pripadne PanCrop aby si mal v tom vyreze to co potrebujes z tej druhej stopy... Inak ani nechapem, preco nepouzivas plugin/efekt toho timecodu, tie si mozes dat kde chces a aj kolko chces a aj ake velke chces a mozes si tam zvolit kod aky chces \/

Je tu pořád Avatar uživatele Fantas!
    Registrace
    Mar 2004

Ja bych pouzil masku! Je to na mých strankach kapitola Vegas - šestý bod.
    http://www.plasap.wz.cz/tvfreak.html

Pokud jsem to pochopil... Jinak rovnez nechapu, proc pripadny Timecode nepouzivas tak jak pise StayMan!

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Fantas!
    Dobra stranka!!! To sa ti chcelo?

Je tu pořád Avatar uživatele Fantas!
    Registrace
    Mar 2004

StayMan by €RikŁ€
    Vsiml jsem si, ze se tu vetsina dost omílá dokola.. tak jsem si rekl, ze neco takoveho udelam...
    Hodne tech filmovych navodu jsem delal pro me kamarady... Neco z toho jsem prekonvertoval na mensi datovy tok a vystavil pro ostatni.
    Zatim jsem nechtel tu stranku ukazovat, protoze jsem to vlastne jeste poradne nezkontroloval. Zatim je tam toho malo. Nemam na to cas. Je to nekolik dni, co stranka existuje. Casem chci doplnit i Architect a jine... Pro tebe to asi nic moc nebude, ale jinym by to mohlo mpomoct.

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Fantas!

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Aspon to budem mat aj ja lahsie vysvetlovat Dobra praca !!!

Registrace
    Jun 2005

ta to hej ci brehy.Fantasovi treba fakt velmi podakovat ze svoj volny cas ktory obetuje na taketo veci, ktore su velkym prinosom hlavne pre zaciatocnikov.vidim ze na tu stranku pochodim castejsie.diki Fantasi

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Fantas! go!

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Zakostičkování části videa
    Od David123 v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-08-2010, 20:55