Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prohlížeč fotografií v Android TV

puschpull (921)|1.12.2021 17:18
Myslel jsem, že sem s tímto nebudu potřebovat poptávat.
Ale nedávám to.
TV jako multimediální centrrum se systémem Android TV.
Zatím jsem nepřišel na jedinou aplikaci, která by mi vyhovovala.
Takže fotky zatím jedině přes Chromecast integrovaný v TV.
:-(

Požadavky:
Prohlížeč fotek a Slideshow s nastavitelnými parametry.
Zobrazovat fotky z lokálního úložiště, z USB, z aplikace Fotky Google, z mobilu a hlavně ze sdílených složek na domácí síti. Tedy z PC a z NAS.
Myslel jsem, že takových aplikací je plno, ale nakonec nic.
To že jsou placené, to je holt nepříjemná daň, ale že plno znich chce zpoplatnit každé Slideshow!?!

Na přehrávání hudby (Spotify, Tidal) a na videa (VLC a MX player) jsem spokojen.
Něco podobného na prohlížení ze síťových složek?
Děkuji
orlov66 (87)|2.12.2021 15:59
Toto všetko vie KODI, sám ho používam, ale nie v TV, ale v čínskej krabici X96 Max Plus s CoreELECom.
puschpull (921)|3.12.2021 15:48
Už jsem našel aplikaci, kterou jsem potřeboval:

PhotoCloud Frame Slideshow
https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.baka.photoframe
https://www.android-photo-frame.eu/

KODI znám a nechci ho. Ta miliarda fotek, filmů, seriálů a muziky, co mám na síti, by mi to naprosto zahltila.
Chci si sám vybrat ve stromové struktuře, co chci sledovat a jaké fotky chci prohlížet.
Jinak samozřekmě, Kodi je úžasný nástroj.
:-)
orlov66 (87)|3.12.2021 18:02
Ale toto vie aj KODI. Len netreba používať knižnice, vtedy je to naozaj neprehľadné. Ja si namapujem adresáre a vyberám si pohodlne v stromových štruktúrach. Používam to na filmy, hudbu aj fotky, pričom všetko mám na NASe.
puschpull (921)|3.12.2021 18:37
Možná zkusím. Jednou už jsem to na TV instalovala dal jsem bohužel aby skenoval sdílené složky na síti. To by i pro nadupaný PC byla práce na několik dní
arkij (540)|4.12.2021 17:47
KODI mám na Android TV Sony už pár let, seriály filmy apod. nesleduju a na vlastní videa a fotky je KODI super. V menu jsem všechno vymazal a nechal jenom foto a video. Nic neskenuju, jenom vyberu typ média a úložiště (mám několik externích HDD a USB flash co střídám) a pustím. Nic víc netřeba.
orlov66 (87)|5.12.2021 11:38
@puschpull : Netreba mapovať každý adresár zvlášť. Ja mám namapované len tri adresáre: Filmy, Hudba, Foto. Všetko ostatné je len v týchto adresároch.