Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televize s CI+ slotem a karta Skylink

puschpull (921)|14.11.2021 08:07
Přeji hezký den. Mám dotaz, patrně s jednoduchou odpovědí, ale já tohle nevím.
Kupuji novou TV. Stávající satelitní přijímač Technisat Technistar SIR fungoval roky dobře, ale pokud TV má svůj satelitní přijímač, s podporou FastScan a Skylink, tak nevidím důvod mít o jeden dálkový ovladač na stole méně.
V Technisatu mám strčenou jen tu kartu, myslím, že nějaký vyndavací slot tam není. Takže předpokládám, že do TV budu muset dokoupit ještě toto?
Neotion Viaccess dekódovací modul s kartou Skylink
https://www.czc.cz/neotion-viaccess-dekodovaci-modul-s-kartou-skylink/222704/produkt
TV jsem objednával včera večer, takže toto bych rovnou přiobjednal.
Ještě dotaz, bude karta fungovat při přesunutí do nového zařízení?
Není třeba nějaký PIN, nebo nějaká aktivace na stránkách Skylink?
Děkuji za případné odpovědi a přeji hezkou neděli.

P.S. nebo tento modul?
Dekódovací modul SMIT Irdeto
https://www.czc.cz/dekodovaci-modul-smit-irdeto/102459/produkt
vivid.sk (11472)|14.11.2021 14:51
To prve, to je NOVA karta s modulom, to druhe je len modul pre tvoju existujucu kartu. Ak mas IRDETO kartu, potom staci len ten druhy modul. Odporucam riesenie cislo 2), pretoze ak si zvyknuty na serioznejsi STB (aj ked Technisat), interny tuner a funkcionalita TV sa tomu nevyrovna. A je mozne, ze casom ho pripojis aj k novej TV.
puschpull (921)|14.11.2021 17:18
vivid.sk : dík za postřeh a radu.
:)
Dagy2 (3153)|22.11.2021 00:32
aj keď SIR nebol žiadna bomba - naviac hlúpym vstupom bývalého autorizovaného dovozcu ktorý sa potom k tomu nehlásil dostal do vienka Irdeto oficiálnu čítačku dôsledkom čoho sú prípadné nahrávky neprenositeľné inam - prvú nevýhodu funkčnosti TV zažiješ hneď po naladení a nasledujúcom zapnutí TV. Elektronický programový sprievodca bude na rozdiel od toho jednoduchého SIR-a prázdny čo by mňa asi porazilo. Na druhú stranu zase získaš HbbTV, ktorú penzista SIR nemá.