Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

"prázdý klip"

kadel (77)|23.7.2005 07:04
Dá se vytvořit "prázdný" klip s tranparentním pozadím, tak jak potřebuji dlouhý?
redburger (499)|23.7.2005 07:16
tomu nechapem,naco?
kadel (77)|23.7.2005 07:29
No chápu že to je divné ale mám takovou myšlenku - že když bych měl klip o určité délce a k tomu si založil stejně dlouhý prázný trasparentní klip tak do něj vložím timecode - vyreendruju . Ten reendr pak otočím - reverze a pod něj plácnu ten původní klip tak budu mít přesně to co tady poptává yosefb -odpočet času. Já jsem to psal někam na forum a tam mi takhle nějak poradily. Tak jsem nad tím dumal a napadlo mě toto nebo ten výřez jak se tám vedle.
redburger (499)|23.7.2005 08:01
tak sak vezmi text s transparentnym pozadim a nic tam nenapis a je to...mohlo by to aj tak fungovat teoreticky.alebo zober a daj cierne pozadie a cez chroma keyer ciernu prec.mmozno aj tak by sa dalo.
kadel (77)|23.7.2005 08:10
To je dobrý ale mám ještě jeden problém. Když vložím text tak má délku 10 sec. ale potřebuji např. 55 sec. Když to "natáhnu" myší na 55 sec. tak se odpočet po 10 sec vynuluje a začne od 0 znova - ten script počítá tu originální délku. Proto ten dotaz "tak jak potřebuji dlouhý?"
redburger (499)|23.7.2005 08:24
heh,noooo to sa dakde v nastaveniach da nastavit ta dlzka.zmenis to z 10 na povedzme minutu.ale nevie kde presne.to musia prist vacsi odbornici. :-) ale este skus daco ine.....natiahnut to tak, ze to akoby spomalis.a to tak ze podrzis ctrl a tak tahas.lebo ak to natiahnes tak on vlastne to pusta odznova ten text akokeby.
to aj ak das klip a ho natahujes tak vlastne to len ide od zaciatku ak si predtym z toho daco neodstrihol.
taze to skus spomalit pomocou ctrl a ak nie tak najst v nastaveniach aky dlhy ma byt ten text,a zmenit to dle potreby.
kadel (77)|23.7.2005 08:41
Tím zpomalením to nejde a) nejde to natahovat do nekonečna cca30sec b. ten script si to stejně spočítá podle původní délky a pak to vypadá tak že čekáš na 1 sec 3.
kadel (77)|23.7.2005 08:43
tak teď jsem to našel - nastavuje se to v " záhlaví "v podstatě při vložení se to nabídne - video event FX.
redburger (499)|23.7.2005 09:42
taze potom to ide uz?jojo tam by to malo byt.tu dlzku klipu se teda treba prisposobit. :-)