Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dá se ve Skylink Live TV zpětně pustit pořad v rozlišení 1080p?

Aleš02 (4)|19.6.2021 20:54
Dobrý den,
potřeboval bych u Skylink Live TV zjistit, zda se dá spustit zpětně pořad v rozlišení 1080p v prohlížeči na počítači. Něco jako to umožňuje Kuki. Nahrávám si jeden animovaný seriál o indiánech a jde to na Slovákách o víkendu ráno. A dal by se někde najít promo kód na Skylink nebo by mi byl ochotný najít ve zdrojovém kódu playlist na to? V úterý mi má skončit promo kód na Kuki, nechce se mi už dávat k obrazu zvukové stopy které jsou zvlášť. Normálně používám na nahrávání streamservery daných IP adres na Skylink, neboť jsou tam 4 zvukové stopy a snadno se vyvaruju linku s rozlišením 720p. Děkuji.
Aleš Fiala
vivid.sk (11472)|20.6.2021 23:25
Skylink ma archiv len v 720p (max).
Aleš02 (4)|21.6.2021 22:48
Dobře, tak to má jenom Kuki. Už se podle zvučky pokusím trefit se zvukovými stopami aby nebyl posun. A tady mi začíná boj zda si vedle O2TV ponechat Kuki nebo Lepší.TV

---------- Doplněno v 22:48 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 22:48 ----------

Dobře, tak to má jenom Kuki. Už se podle zvučky pokusím trefit se zvukovými stopami aby nebyl posun. A tady mi začíná boj zda si vedle O2TV ponechat Kuki nebo Lepší.TV