Zdravim,

vybiram Android box k televizi, hlavne k O2-TV a iVysilani CT. Koupil jsem Umax ubox A9 https://www.umax.cz/umax-u-box-a9/, ale nejspis to Alze vratim. Perfektne na tom sice jede Youtube, 4k@60Hz naprosto plynule. Jenze, O2-TV sice bezi svizne, rychle seekuje, ale ztraci framy. Ne moc, ale pokud se kamera pohybuje trha to ocima a neda se na to koukat. U iVysilani CT je to jeste horsi, tam to podobne ztraci framy a jeste horsi ze tak jednou za minutu kostickuje pri pohybu. Taky mi teda neprijde, ze by obraz byl Full-HD. Browser uz moc svizny neni a videa v browseru sice vetsinou funguji, ale kvalita dost spatna. Muze to byt nejakym nastavenim, nebo je to proste buggy a neda se s tim nic delat?

Smutne je, ze muj 5 let stary Xiaomi mobil umi prehravat iVysilani i O2-TV naprosto plynule, podobne i jine slabe mobily doma. Starsi tablet Samsung to umi skoro jiste i ve full-HD.

Doporucili byste neco lepsiho? Jake mate zkusenosti? Koukal jsem treba na Evolveo MMBX-C4, vypada podobne jako U-max (stejne porty, ovladac, identicka obrazovka). Nabidka na nasem trhu se zda ale moc neni.

Diky,
Honza