Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Lama prosí o pomoc

Nováček
    Registrace
    Feb 2021

Mám problém s Primou a ostatními programy na 27 kanálu v Písku. Televize LG 55UM7100 tvrdí že signál i kvalita je 0%. Když zapojím na tu samou anténu starý set-top box EMOS a propojím s tv, tak Prima normálně funguje. Pokud si dám zobrazit na set-top boxu kvalitu signálu, tak osciluje mezi 50 až 80 procent. Netušite kde hledat problém, případně co zkontrolovat/vyměnit?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Napadají mě dvě byť teoretické možnosti. První možností je, že anténa v sobě má zesilovač, který je po kabelu napájený z STB, ale TV buď napájení zesilovače nemá, nebo není aktivované.Druhá možnost, která mě rychle napadá, že v anténě je LTE filr, který není v STB, ale v TV už ano a pro velký útlum je signál příliš nízký. Pak teda je tu ještě možnost méně citlivého tuneru v TV. Být Tebou, nejdříve udělám revizi svodu a konektorů. Pokud máš plasťáky, vyhoď je a pořiď si pořádné.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. lama dotaz
    Od zag v sekci DVB-S
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 13-02-2011, 19:00
  2. nováčik prosí o rady
    Od PROTIVETRU v sekci Videokamery
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 09-02-2011, 16:14
  3. výmena optickej hlavy prosí pomoc
    Od tempus v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray