Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Problém s instalací zachytávací karty

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

"Jasně, FW konektor je obousměrný a kamera umožňuje nahrát HDV nebo DV video zpátky na pásku." .................................................. .................................................. .......................No není to úplně pravda. Některé kamery to ve FW měly zablokované. Já jsem si svého času tuto funkci musel nechat aktivovat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

bastlir - ta moje HDV kamera má v návodu, že nahrávat na pásky zpětně lze(to jen, že tento konkrétní model to umožňuje).

Jinač, já teď počkám na tu PCI kartu s eee1394 z Číny, abych mohl zálohovat HDV pásky na HDD.
    Video 8 - budu sledovat nabídky kamer s otevřeným AV vstupem, na bazarech. Pokud při grabování narazím na pásku, na které se obraz vlní, tak seženu i ten TBC strojek. Nicméně, říkám si jednu věc. Video8 natočených hodin mám asi 50. Natáčet je jsem skončil v r.2006. Vše mám sestřiháno a vyexportováno. Ale od té doby jsem ta videa neviděl. Nedíval jsem se na ně. A ani dnes, nemám na to čas a chuť se dívat. Takže si říkám, jestli honba za trošíčku lepší grabing přes nějaký canopus, nebo dig.kameru s otevřeným AV vstupem, má v mém případě smysl. On totiž smysl natočeného videa není v tom, natočit co nejvíce ostrý a detailní obraz, ale v připomenutí scény. Proto bohatě stačí i nějaké VGA video ze SonyEricsona k700. Je to taková filosofie, kterou si musí člověk v sobě sám vybojovat. Jasně, ostřejší obraz je lepší, ale na atmosféře natočené scény moc nepřidá. Mnohem více udělá pořádný střih, než ostřejší obraz. No, takže toto vše nějakou dobu v sobě budu nechávat zrát(to s tím V8 videem) a pak se rozhodnu.

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

zkusil jsem ten mourkův mindv program .A porty eee1394 nevidí. Divné, protože v XP ve správci zařízení jsou instalovány pod Fast ieee1394 interface. Každopádně, FW mám objednány do PCI slotu

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Dej prosím vědět jestli ti ieee1394 chodí pod W10. Já jsem do jarního upgrade W10 neměl problém (Canon XL H1 na Ieee1394) ale potom jsem nebyl schopen kameru připojit ani když jsem vyměnil ovladače za legacy. Nakonec to dopadlo instalací staršího PC na W7 a jede to bez problémů.

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Jardysa: nepoužívám W10. Mám Linux Mint(nezkoušel jsem to rozjet, neboť ovládače... ). Pak W7 pro střih videa(ovládače se nenainstalují-nějaká chybová hláška). Tak jsem instaloval XP+SP3 a ieee1394 PC vidí. Ve fast.forward(jiný program porty nevidí) lze nahrávat na ieee1394(do 720x576)

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Problem s instalaci..
    Od ycos v sekci DVB-T
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-05-2010, 19:32
  2. After effects problém s instalací
    Od Daaon v sekci Editace videa
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 29-11-2009, 20:19
  3. big problem s instalaci