Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 51

Téma: Pinnacle Studio

Fur Fur je offline
    Nováček Avatar uživatele Fur
    Registrace
    Jun 2004

Tak jsem tu postupně zaznamenal různé, vesměs negativní, názory na Pinnacle Studio. Objevují se v různých diskuzích, ale protože ho používám už od verze 7 a teď mám 9 Plus, docela by snad bylo zajímavé názory sdružit. Jaké s ním máte zkušenosti? Doufám, že nebudou jen negativní - je pravda, že to s ním někdy není lehký, ale na druhou stranu možnosti pro kreativitu autora např. při tvorbě menu DVD jsou větší než kdekoli jinde. Devítka už má navíc i překryvnou vrstvu a chromatický klíč. Na druhou stranu se mi zdá, že při kompilaci DVD snižuje kvalitu videa. Tak co si o něm myslíte? Jaký je i ve srovnání s ostatními softy? Co doporučujete? Díky za každý názor!
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Ale to se fakt nesluší být vulgární před obědem...

Fur Fur je offline
    Registrace
    Jun 2004

No tak snad něco snesem
    Buď prosím konkrétnější - právě proto jsem to téma nastolil, aby tady každý mohl ze sebe dostat všechno, co s tím softem má - ať už je to , , nebo
    Právě takové neurčité kritiky se vyskytujou často, ale málokdo je bohužel konktérnější. Rád bych slyšel rovnou důvod, proč to hodit do koše

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Tak si nainstaluj normální editační soft (UMS, Vegas) a pak pochopíš, proč to PS je dobrý akorát do koše.

Je tu pravidelně
    Registrace
    May 2004

Pinnacle Studio pouzivam sice az od verzie 8, ale neda mi aby som aj ja nevyjadril svoj nazor.
    Vsetci tu na neho nadavaju, a aj mne pripravil par "horucich" chvil. Pokial vsak chces nieco oficialne a za lacne prachy tak to je PS. Politika Pinnacle je ale trochu divna, lebo ked to chces komplet tak musis prikupit nejake kluce a tam to uz ide hodne do penazenky. Ono ta zakladna verzia zo zaciatku postacuje. Ma v sebe vsetko od strihu az po authoring.
    Ja ho pouzivam stale a myslim, ze som uz viacere muchy vychytal.
    Som nuteny to puzivat, lebo ziadny iny soft nedokaze komunikovat s mojim A/D prevodnikom (DVC150).
    Pri tomto softe musis byt hodne trpezlivy a davat pozor pri strihu na pracu PC. Ak zacnes robit viac operacii rychlo po sebe tak Ti to vytuhne. Taku malu recenziu sa nachadza tu na Freaku
    Ak chces viac informacii tak sa kukni na web venovany priamo Pinnacle Studiu
    Co sa tyka Ulead, ten ma moc nenadchol a robilo sa mi v nom tazkopadne (sorry Pitomec) Ale skusim sa k nemu este vratit, aby som ho vyskusal.
    Najvac tu frci Vegas, ktory je zas pre uplneho zaciatocnika prechadzajuceho s PS uplne odlisny soft.

Je tu pravidelně Avatar uživatele redburger
    Registrace
    Jun 2005

co sa tyka chroma keyer , to ma aj vegas a myslim ze aj 5 verzia...
    a ta prekryvna vrstva nevie co je presne, ale vegas to bude mat urcite tiez.PS ja osobne nemam, mam teraz vegas 6.predtym som mal 5.a pohoda.
    hovorim, o PS toho nepopisem , ale vegas je fakt v pohode.tak ako vravi Pitomec, nainstaluj nieco ine a uvidis rozdiely zrejme.
    a je na tebe pre co sa rozhodnes

Je tu občas Avatar uživatele soko.ban
    Registrace
    Mar 2004

hm, nevim jestli bylo stastny otvirat tohle tema.. cekej ze tu budes mit vetsinou samy prudy.
    Ja PS pouzivam, prze je to rychly a jednoduchy. Nedelam zadny bijaky s holyvůdskejma ambicema ale kratky 2-5 min klipy ve kterejch hrajou hlavni role moje deti. Vyhovuje mi ze mi to ukaze jednotl. sceny, pristrihnu, titulek s datumem, pripadnre mistem, stmivacka na zacatek a konec a export do AVI.. jednoduchya rychly. a asi mamnakou kliku protoze mi to nepada

no ated mi tu 10 vegasaku napise ze to umi Vegas taky... ja to ale vim

Je tu občas Avatar uživatele mirozav
    Registrace
    Apr 2004

Je to vec toho, aky vykon ma pocitac a druha strana je pohlad na strih, ako si narocny a aky by mal byt vysledok.

Ak stahujes film z TV a chces len odstrihnut reklamu, tak urcite neinstaluj Vegas, UMS a pod.
    Ak chces nieco viac, tak sa zariad podla pitomca.
    Prajem ti strasne vela volneho casu na skusanie a pevne nervy.
    Ja som ich vyskusal viac (UMS, Vegas, Edius, PS9, Virtualdub, Edition, Premiere)
    Z tychto mam u kazdeho pre a proti, a moj vysledok: VEGAS a EDIUS.
    Vegas je dobry pre velku techn.podporu ([color=red]stay., mike a cely tvfreak[/color]), ale zatial robim v ediuse, pretoze moj komp dosahuje rychlejsiu pracu v Ediusovi a mam k tomu tucny cesky manual. Pre zhodnotenie by som povedal, ze su z mojho pohladu pouzivania takmer rovnake, az na rozdiel v ovladani.

Nováček Avatar uživatele rozpe
    Registrace
    Jun 2005

Take asi budu patrit mezi ty zatracovane co delaji v Pinnacle Studiu. Delal jsem drive v Premiere, ale kdyz jsem hledal vhodny SW na strih pro sve zname, kteri neustale chodili a chteli zpracovat dovolenou, svatbu, deti, babicku atd. tak jsem s nimi zkusil Studio. Doposud jsem se Studiem zaucil 12 lidi a stacilo k tomu nekolik veceru pri kave ci vinu a zbytek uz se s tim trapili sami a vsichni jej maji legalne koupene. A tak mohu rici, ze je to idealni SW pro nanarocne za malo penez. Vetsina lidi ma pozadavek: natocit, stahnout do PC, sestrihat, pridat nejakou tu prolinacku a titulek a vypalit na DVD, pristi vikend se pochlubit navsteve a nestravit u PC zbytecne mnoho casu. A to Studio umi, i kdyz ma sve problemy a hlavne jeho soucasna cena na e-shopu je 2090,- s DPH. Ano uznavam, ze jsou lepsi SW, kdyz sam chci udelat neco fajnovejsiho, zajdu ke kamaradovi, pro ktereho je to obziva a strihame v Liquid Edition 6.0. Je mi jasne, ze tu budu se Studiem za blba, ale na druhou stranu by byla zajimava anketa pro zastance Vegas a spol., kolik z nich jej ma legalne.

Je tu pravidelně Avatar uživatele BOBA
    Registrace
    May 2004

Přešel jsem k Vegasu, protože mě přesvědčil StayMan jak ho tady až "fanaticky" prosazoval a tím pádem jsem si byl jistý, že se mám na koho obrátit, když budu potřebovat poradit. Mezitím zde "vyrostli" další StayManové. Hlavní důvody jsou popsány v jiných příspěvcích.
    Motto: proč jezdit trabantem, když mohu mít mercedes.

Je tu pořád Avatar uživatele Modena
    Registrace
    Feb 2005

Nebudu kritizovat, protože vše jsem o PS9+-:x již několikrát napsal a můj avatar je myslím jednoznačný :
    [color=red]Adobe + ženy + zpěv[/color]
    Dělal jsem v PS8 i PS9 a přechod na PremierePro byl fakt jako rána mezi čočky, kdy se mi setsakramentsky rozsvítilo ! ! ! Když vyzkoušíš jakýkoliv jiný "dospělý" střihový soft, teprve pak poznáš, jaké možnosti má práce s videem v PC ! Je to ale i o tom, že pro toho, kdo se nechce pořád učit něco novýho a stačí mu sestřih dítek s maminou u vánočního stromku, nebo na pláži u moře, pak PS není úplně blbá volba ! Chce to ale silný komp a hodně RAMek, jinak se to rádo poroučí !

Je tu pravidelně Avatar uživatele redburger
    Registrace
    Jun 2005

resp. preco chodit normalne kupenym trabantom ako mat čorku mercedes...česť vynimkam

Je tu pořád Avatar uživatele vlada
    Registrace
    Mar 2004

PS jsem zkoušel verzi 8.x, pořád padal a moc toho neuměl. Ale pro úplnýho amatéra je to asi celkem v pohodě. Každopádně občas připraví uživatelum horký chvilky. To se ale podaří i ostatnim, pokud se kouknete do diskuze. Jenom těch problémů s Pinnaclem je o poznání víc.

Je tu pravidelně
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od rozpe
    ... Je mi jasne, ze tu budu se Studiem za blba, ale na druhou stranu by byla zajimava anketa pro zastance Vegas a spol., kolik z nich jej ma legalne.
    Preco by si mal byt blb, ako som pisal ja si s PS9+ dobre rozumiem. Urcite vyskusam aj iny soft, ale napr. Premiere ma neuputala.
    Tu druhu cast otazky by som radsej nechal na pokoji. \/

Fur Fur je offline
    Registrace
    Jun 2004

To jsem rád, že nejsem jedinej, kdo PS používá... už jsem se bál... Co se týče střihu, mám velice podobný zkušenosti - ať už pozitivní (jednoduchost) nebo negativní (padání). Ale nějaké konkrétnější výtky? Co třeba ta kompilace DVD? Jaké máte zkušenosti se zachováním kvality a velikostí vytvořené kompilace?

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 06-12-2014, 11:57
  2. Avid prodal Pinnacle Studio HD a Avid Studio Corelu
    Od KamilZ v sekci Editace videa
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-07-2012, 19:11
  3. Pinnacle Studio 9.0
    Od vsehomir v sekci Editace videa
    Reakcí: 2