Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: AB Cryptobox Smart - necita kartu => nahrada?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2006

Nazdar, rodicovsky AB Cryptobox Smart zrazu prestal citat kartu Skylink ICE. Pise chybu E06-4 (zlyhanie karty). Ina karta (RTVS Irdeto) tiez nejde.
    Obidve karty idu v starom prijimaci Ariva 200 HD. Podla toho co som cital a skusal (power off/on, factory reset, firmware upgrade), to asi uz nerozchodim a tak potrebujem novy prijimac, idealne s fastscan, nech sa kanaly preladuju same.
    Viete mi prosim poradit nejaky jednoduchy prijimac? Pravdepodobne Irdeto. Na tom AB Cryptobox Smart isla ICE karta v integrovanej citacke v mode Irdeto, kedze islo aj TA3. Sam Skylink uz dlhsie nemam, tak sa trochu stracam v Irdeto, Viaaccess-Orca (kde je integrovana karta) a nastupujucim Nagra. Nerad by som kupil nieco co bude po chvili nefunkcne kvoli Skylink zmenam. Ariva snad chvilu este potiahne, cize to nenahanam.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

Alebo odísť k DigiSK, kde im to nainštalujú zadarmo, netreba nič kupovať STB dostanú vždy nový pokiaľ sa niečo zmení resp. vymenia keď sa pokazí. A keď raz kúpiš rodičom novú telku tak vymeníš za 5 minút na predajni STB za modul s kartou, pichneš do TV a pôjde to ďalej bez ďalších nákladov.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2006

Odchod ku DigiSK (vseobecne alternativy) zvazim ked mi na tej karte vyprsi predplateny serpo.
    Ohladne Cryptoboxu som skusil este napisat vyrobcovi a ponukli mi pozarucnu opravu za 10€.
    V pondelok som poslal box klasickou postou ako list za 1,10€. V piatok prisiel opraveny kurierom, platba kurierovi kartou 10€.
    Sice som sa nezdozvedel co na nom robili (by ma to zaujimalo z technickeho hladiska) ale prijimac funguje.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2015

Bohuzial na tychto prijimacoch odchadza citacka karty, ktoru je treba vymenit.

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

prihli kontakty v čítačke.
    Zabudol som ti povedať a to sa ospravedlňujem - treba podložiť kartu kusom "výkresu" alebo tvrdším papierom

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2006

Je to mozne. Aj ked takto som mal zhrubnute karty uz na arive lebo tiez casom nedoliehali kontakty. No a v tomto cryptopboxe som skusal aj moju rtvs zhrubnutu kartu a tiez nesla.

Podobná témata

1. Amiko alebo Ab Cryptobox
    Od Mike_BossO v sekci DVB-T
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 29-11-2020, 21:05
  2. Náhrada za Dune HD Smart B1
    Od Nikoloki v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 59
    Poslední příspěvek: 12-11-2018, 16:35
  3. AB Cryptobox 550 HD
    Od nimo111 v sekci DVB-S