Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dotaz na majitele projektoru epson eh-tw7000

jindous75 (1)|31.12.2020 01:18
Ahojte, prosím o radu. Mám nový projektor EPSON EH-TW7000. Jak jste s ním spokojeni? Máte tip a nejlepší nastavení obrazu? Dnes jsem si všiml, že po vypnutí projektoru nedošlo k ochlazovacímu procesu po vypnutí. Mám ho v režimu EKO. Nemáte s tím zkušenost? Má to dochlazovat vždy, nebo je tam čidlo a dochlazuje to až při překročení určité teploty? Moc děkuji.
bmw330 (31)|3.1.2021 14:35
Čus, já mám EPSON EH-TW9400W a jsem s ním max. spokojen. Obraz super, ostrost a kontrast taky. Obraz jsem nastavoval podle TV SONY ( líbí se mi jejich barevné podaní ), která běžela souběžně s projektorem. Vzhledem k možnostem projektoru jsem se snažil obraz co nejvěrohodněji okopírovat. Není to sice úplně jak TV, ale s tím musí člověk počítat, každopádně já jsem s výsledkem spokojen. Promítám to na šedou plochu
(výrobce - Obří obrazovky) na které je obraz i barevné podání super, s bílým plátnem nesrovnatelné. Projektor jede na plný výkon a při vypnutí dochlazuje jak tobě, asi do 5-10 vteřin, asi stačí dostatečně chladit při projekci.