Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Beelink GT King - zkušenosti - Dolby Digital

dean123 (1)|22.12.2020 16:26
Dobrý den
Pořídil jsem si tento Beelink GT King a zatím má pouze jednu vadu na kráse - při propojení s AV receiverem nepřehrává ani základní Dolby Digital 5.1.
Zapojeno mám z Beelink do TV (Panasonic Viera TX-P50ST) přes HDMI kabel a z TV výstup SPDIF optickým kabelem do receiveru (Yamaha RX-V440 RDS).

Nastavení v menu Beelink mám HDMI a všechny formáty zvuku povoleny /posunovač on/
Můžete mi prosím poradit jak to vyřešit ?
Pokud ten samý film/hudbu v DD pustím přes televizi tj. použiji normální SD slot nebo přes USB tak se receiver přepne do DD a vše funguje bez problému...

Jinak z dosavadních boxů je tento zatím nejlepší a nejrychlejší - zvládá Skylink TV , YT a KODI také šlape. Uživatelské menu je přehledné až na ten výstup DD
Díky za radu
bastlir (3245)|25.12.2020 22:26
Mám podobný problém s Onkyem, které také nepodporuje nové technologie spojené se 4k. Takže jsem vše připojil rovnou k 4k TV a z ní teprve zvuk do AVR.
vivid.sk (11472)|26.12.2020 01:43
[QUOTE=dean123;540538]Zapojeno mám z Beelink do TV (Panasonic Viera TX-P50ST) přes HDMI kabel a z TV výstup SPDIF optickým kabelem do receiveru (Yamaha RX-V440 RDS). [/QUOTE] Mas nespravne zapojenie. Beelink->AVR->TV. A nasledne otestuj. Mnoho TV nevie posielat dalej bitstream, ktory sa nachadza v TV.