Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Program na porovnání kvality videí

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Zdravím,
    Chtěl bych poprosit, jaký program s grafickým rozhraním použít na porovnání dvou videí?

Mám zdrojové video upravené v Premiéře. Nastavil jsem nějaké hodnoty pro výstupní encoding a teď bych chtěl porovnat různé varianty. Našel jsem program ffmatrics. Zkouším ho nějak zprovoznit. Nedaří se mi. Můžete mi trochu prosím pomoci?

Mám Win7. Na této stránce je nějaké vysvětlení, ale vůbec nechápu, jak spustit program https://www.vegascreativesoftware.in...ation--122246/
    Více stránek, které by se programu věnovaly, jsem nenašel.

Nainstaloval jsem .NET Framework 4.7.2 Runtime.
    Stáhnul jsem ffmatrics-master a dal do C:\Program files\ffmatrics\ a stáhnul jsem ffmpeg.win64.static.4.1.1.1. Ten jsem rozbalil, našel ffmpeg.exe a dal do složky C:\Program files\ffmatrics\ (alespoň takto jsem návod pochopil).
    Jenže pak je v návodu "spustit program". Ale ve staženém ffmatrics-master je pouze readme.md, todo.md a složka "screenshots", kde je obrázek. Nic víc. Nechápu tedy, jak to spustit.

děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Odtud https://github.com/fifonik/FFMetrics...ses/tag/v0.8.7 jsi asi FFMetrics asi nestahoval... Tam je po rozbalení FFMetrics.exe v adresáři, který spustíš. Samozřejmě, že k němou nakopíruješ FFMPEG.EXE.

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

stahoval jsem to z toho místa, kde odkazoval návod... každopádně děkuji.

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Já jsem se taky díval na ten návod a je to to místo dle návodu. Návod odkazuje na projekt a tam je tato verze, na kterou jsem dal přímý link.

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-07-2018, 08:07
  2. Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 12-04-2011, 21:37
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-02-2009, 15:51
  4. Printable media | porovnání kvality potisku
    Od m@rvays v sekci Vypalovačky a média
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-12-2007, 08:30