Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Domáce kino alebo soundbar do 350 Eur

elspon (1)|10.12.2020 14:11
Zdravím, chcel by som si kúpiť k mojej TV LG 75UM7110 domáce kino, poprípade soundbar, Jedinou mojou podmienkou je aby to bolo 5.1 . Chcel by som vás poprosiť o radu, čo by bolo najlepšie v tejto cenovej kategórii. Ďakujem
Jarinin (32)|25.12.2020 12:49
Já čekám na nějakou odpověd nebod se právě taktéž zabývám výběrem Soundbaru,kdyby jste již měl něco vybráného dejte prosám vědět
děkuji.
bastlir (3245)|25.12.2020 22:08
Já mám na to názor, který však nikomu nevnucuji. Soundbar je sice levnější řešení a vzhledem k místu se i nabízí, jenže zvuk z reprobeden je o něčem jiném. Já jsem si soundbar od "Sama" koupil, ačkoliv mně zvuk z něho připadal být prostorovější, přesto velké bedny hrají lépe. Já sice domácí kino nemám, ale 7.2 systém, ale to v tuto chvíli není podstatné. Když sháním v podstatě cokoliv, nikdy na 100% neseženu zařízení s těmi funkcemi a parametry, které požaduji. Takže to je vždy o nějakém kompromisu a prioritách. Tím chci říct, že toto za tebe asi nikdo nerozhodne.
Jarinin (32)|26.12.2020 15:47
Děkuji za odpověd,no já jsem momentálně v pozici,že používám reciever YamahaRXV479,mám k tomu zapojený dve 2xrepro TVM80/160w, které vlastním snad 20 let a na střed jsem si pořídil reprák od Bose,jen jsem chtěl znát nazor poněvač ani nevím proč mě láká nějaký ten Soundbar
bastlir (3245)|26.12.2020 16:35
To celkem chápu, také mě nové technologie lákají. A co z toho sounbaru vytáhnout výstupy na externí repráky? Otázkou je však kompatibilita jejich impendancí.