Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vypadava HDMI signal z Android TV-box - Minix NEO U9-H do TV - KD-65XF9005

danielson (44)|4.12.2020 10:32
Z Android TV-box - Minix NEO U9-H mi ide HDMI do TV - KD-65XF9005. Vsimol som si ze sa to deje pri narocnejsom audio (5.1 a vyzsie). HDMI signal vypadne na tak kratky moment, ze to ani nepostrehnem, len telka nahodi info o vstupe. Nikedy vypadne aj tak, ze zobrazi ciernu obrazovku.

Dovodom vypadkov bolo asi aj video (mam taky pocit), lebo sa to zlepsilo, ked som nastavil na TV-Box 4k2k-24hz. TV frame rate sa podla toho automaticky prisposoby. Tiez som riesil plinulost obrazu a takto je to OK. Musim sa priznat, ze malo som sa s telkou hral, vacsinou nastavenia nechavam na auto.

Skusal som iny HDMI kabel ale vypadavalo to stale.
Obidva kable su HDMI 2.0. Zvazoval som ci kupit HDMI 2.1 kabel, hoci je to zbytocne, kedze to zostava nepodporuje.

Moj dalsi krok, je ze skusim iny HDMI vstup. Ak to bude to, tak prepojim zvuk cez S/PDIF.

Zatial AV receiver nemam. Dufam ze uz coskoro. Ak pridam do toho receiver, tak pribudnu nove moznosti / problermy / riesenia.
orlov66 (87)|4.12.2020 12:27
Najväčším problémom je Android. Vyskúšaj nainštalovať miesto neho CoreELEC a problémy zrazu zmiznú.