Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Reproduktory k TV na hudbu

maciakba (55)|2.11.2020 11:05
Ahoj,

mam Samsung QE televizor, kupil som si k nemu soudbar SAMSUNG HW-T650/EN + zadne reproduktory SWA-8500S, na filmy som s tym spokojny ale na hudbu tomu chyba hlbka,
co by ste mi poradili kupit? priestorovo viem mat aj stojanove aj regalove, mozno by som bol radsej za nejake aktivne nech k tomu nemusim mat dalsi ovladac a krabicu ale nebranim sa aj ked nebudu, ale problem je ze uz nechcem utracat za ne vela cize hladam nieco dobre pomer cena / vykon.... a po pravde ani neviem ake ceny su tu, neviem mozno 300e / 8000czk?

+ keby som do toho vedel napojit aj PC alebo bluetooth nebolo by to odveci ale to uz nebudu len samostatne repraky v tom pripade
bastlir (3245)|8.11.2020 01:28
V podstatě máš jen dvě možnosti. A to je, buď si koupit lepší soundbar, nebo lépe AVR (to mám já), což je sice podstatně dražší, ale zato tady máš podstatně větší výběr - Onkyo, Yamaha, Sony... Sice se nabízí tzv. "domácí kino", ale kvalita přednesu je podobná sounbaru. Vzhledem k tomu, že ne všechny modely TV mají sluchátkový výstup či bluetooth, hledal bych zařízení s digitálním vstupem (např. optikou ...).