Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Hmyz v TV

Nováček
    Registrace
    Aug 2020

Zdravím.
    Vlastním TV KD-55XE7096 a v rámci reklamace mi televize byla 2x vyměněna. Každé léto, kdy mám pootevřené okno, se do obyváku dostane velmi miniaturní hmyz, kterému se záhadně podaří dostat dovnitř, kde chcípne a je vidět v obraze. Není to u Sony nic mimořádného - podobné zkušenosti má více lidí - stačí googlovat spojistost "Sony TV thunderflies".
    Vzhledem k tomu, že čtvrtou televizi už mi Sony nedá (už bych ji ani nechtěl) bych potřeboval tuhle TV rozebrat tak, abych se dostal až k přednímu panelu.
    Uvítam tedy (a prosím o) jakékoliv rady k rozebrání této televize, protože se čtyřmi muškami v obraze se mi bude špatně prodávat
    Děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Být Tebou, do toho bych se vůbec nepouštěl. Technogie výroby panelů jsou u různých výrobců různé a lehce se může stát, že sice odstraníš mušky, ale přes obraz budeš mít mapy. TV není notebook.
    Odpovídat lze po přihlášení