Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Samsung UE50TU8502 (2020) zkušenosti s IPTV

Je tu občas Avatar uživatele H.Umberto
    Registrace
    Aug 2009

Zdravím,
    přes časté negativní názory na televize Samsung jsem se přece rozhodl, že si tuhle značku pořídím. Jako hlavní důvod uvádím, že hlavně kvůli IPTV a možnosti zde sledovat ITV po zadání párovacího kódu, který mi vygeneruje můj dodavatel internetové televize
    Kód:
    https://www.interaktivni.tv
    .
    No a zde bych se chtěl dotázat, jestli můj zvolený typ televize
    Kód:
    https://www.mall.cz/televizory/samsu...tab=discussion
    mi může někdo doporučit, nebo naopak a jestli má někdo zkušenost se sledováním IPTV na Samsungu. Byl bych rád i za nějaké foto, jak vypadá taková programová nabídka IPTV v menu aplikace. Předem děkuji za informace.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2016

Nedá mi nezareagovať na vetu "přes časté negativní názory na televize Samsung".
    Ja, moja rodina a niekoľko priateľov už roky používame len TV Samsung a nemôžme na ne dopustiť, veľká spokojnosť.

Nováček
    Registrace
    Nov 2020

Tak jsem si pořídil TV od Samsung, UE55TU8502 a musím říci asi prvně a naposledy. Ano TV co se obrazu a zvuku týče je kvalitní, připojení k netu přes Wi-Fi je také dobré. JENŽE Samsung od r. 2018(tuším) nepodporuje nejběžnější formáty ro přehrávání videí tedy například formáty avi, MKV atd. Takže zapomeňte na jednoduché připojení externího HDD k TV a sledování filmů či seriálů!! Musel jsem řešit další investicí a to zakoupením RPi4. Ten zápas než než se podařilo TV a RPi4 spárovat byl také zajímavý ale podařilo se a přehrávání funguje!
    K TV jsem přes HDMI připojil zesilovač Denon a nadšeně očekával první zvuky z repro Bose...
    Kolový Naleznec, kolový! Ticho jak v kostele z TV ani po hledání v nastavení TV zvuk nelze získat. Pokus # 2, propojení TV se zesilovačem přes AV kabel - výsledek je stejný, nic ticho.
    Takže nevím, jsem z celé TV Samsung spíše rozladěný nežli spokojený.

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Použil jsi na propojení port HDMI ARC popřípadě optický kabel toslink? Nepíšeš jaký máš typ Denon.

Nováček
    Registrace
    Nov 2020

Použil jsem klasický HDMI kabel který je k dostání v každém elektru. Nevím že by byl nějaký spešl HDMI ARC potřeba. Prozatím jsme si vždy s "běžným" HDMI kabelem bohatě vystačil.
    Denon je Denon AVR-1513.

J.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Jindrich Jirotka Zobrazit příspěvek
    Takže nevím, jsem z celé TV Samsung spíše rozladěný nežli spokojený.
    Bola chyba ocakavat korektne a bezproblemove prehravanie cez TV. Nie je dovod si nechat kazit tymto radost. Dobra TV moze dobre posluzit aj ako samotny zobrazovac a nasledne ta nic nemoze rozladit. Mas to spravne zapojene? rPI-->AVR-->TV ?

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Jindrich Jirotka Zobrazit příspěvek
    Použil jsem klasický HDMI kabel ...
    Nepsal jsem o kabelu ale o portu HDMI ARC. Jenže vypadá to, že tvůj Denon neumí zpětný audio kanál, takže zřejmě budeš muset připojit audio z TV přes optický kabel do Denonu - to musí fungovat. Pro připojení RPi4 se drž toho, co napsal vivid.sk.

Nováček
    Registrace
    Oct 2016

Aby ARC fungovalo, okrem zapojenia kábla do správnych HDMI konektorov, je potrebné túto funkciu aj povoliť. V TV Samsung je to "Anynet" a zvyčajne to treba zapnúť aj v receivry.

Podobná témata

1. Výběr projektoru v roce 2020
    Od Doggg v sekci Projektory
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 16-11-2020, 14:02
  2. Panasonic TV Line-up 2020
    Od Hristoslav2 v sekci Panasonic
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-09-2020, 12:59
  3. UE55RU8002(2019) vs. UE55TU8502 (2020
    Od zavadil.lukas v sekci Samsung