Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips 55PUS6501/12

Cerrmis (4)|30.6.2020 17:04
Dobrý den,

Chtěl bych požádat o radu, nejde mi naladit jakýkoliv program přes DVB-T2 a tento model TV (Philips 55PUS6501/12) by ji měl zvládat (má DVB-T2 HEVC) ale při automatickém hledání to nenajde ani jeden program. Bydlím v paneláku takže anténou by to být nemělo to mám ostatně ověřený i na televizi ve vedlejší místnosti, kde to funguje (zkoušel jsem i ten samý kabel).

Firmware by měl být také aktuální 0.26.68.0 nebo jsem alespoň novější nikde nenašel a už hledám dva dny.

Doteď jsem měl satelit ale skylinku už servisní poplatky dál platit nehodlám.

Měl někdo podobný problém a ví jak to vyřešit? Nerad bych měl další ovladač od set-top-boxu, když to má tv zvládat bez problémů.

Díky za odpověď
RoPo (6061)|1.7.2020 08:17
[QUOTE=Cerrmis;540008]Bydlím v paneláku takže anténou by to být nemělo[/QUOTE]Jak je to míněno? Anténa je snad na střeše paneláku s rozvody a vše upraveno pro příjem DVB-T2 teresciálu. TV pak máš zapojenou do tohoto TV rozvodu.
Cerrmis (4)|1.7.2020 15:20
Přesně tak to je ... to jsem psal jako předejití dotazu zda nemám nasměrovanou anténu špatně což by mohlo být v nějakém soukromém domě ale ne v paneláku 🙂

Právě by vše mělo být v pořádku ale to nenajde.
RoPo (6061)|1.7.2020 15:26
Není druhá TV zásuvka vadná nebo odpojená od domovního rozvodu? První TV, co funguje v první zásuvce, z druhé TV zásuvky funguje také?
Cerrmis (4)|1.7.2020 22:04
Druhá TV funguje bez problémů na obě zásuvky takže to musí být v televizi ale netuším co by to mohlo být.
Cerrmis (4)|1.7.2020 22:14
Viděl jsem tu v nějaké několik let staré sekci stejný problém akorát na jiné tv ale taky od Philips a nakonec to bylo fimwarem .. pro CR měl sice to aktuální ale na nějakém německém fóru našel novější a po jeho instalaci to najednou šlo ... Zkoušel jsem takové fórum hledat ale bez úspěchu ale pokud se v tom orientujete líp než já tak ocením i tipy kam se zkusit po novějším FW podívat.