Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

QE65Q70R leskly pasik na spodku obrazovky

maciakba (55)|4.5.2020 10:55
Ahojte, kupil som si QE65Q70R, pri odbalovani som si vsimol ze dole na obrazovke bol par milimetrovy pasik akoby folie na obrazovke, ked som ju odlepil tak ta cast obrazovky je teraz leskla, v noci to nevidiet ale cez den ano, teraz neviem ci som ten pasik mal podliepat alebo nie,
ale vyzeralo to presne ako ochranna folia ktora bola na rame, este to konca trochu aj tak neviem, trochu ma to teraz irituje ze ak to tam malo byt tak som si pokazil dojem z TV
RoPo (6061)|4.5.2020 12:53
Dej sem fotku toho, co popisuješ.
maciakba (55)|4.5.2020 18:51
konkretne mam na mysli toto

[ATTACH=CONFIG]35226[/ATTACH]
Capture.JPG
alysen (2)|5.5.2020 09:40
Nezustal ti zbytek ochranné folie na obrazovce,taky jsem měl folii zvlást na rámu a zbytek přes celou obrazovku....koukni opatrně.
maciakba (55)|5.5.2020 11:25
co bola folia cez celu obrazovku tu som dal dole, ale toto vzniklo tak ze som dalsi tenky kusok folie dal dole, neviem ci tam ta folia mala ostat alebo nie, ale vyzerala presne ako ochranna folia len ma zaraza ze je tam teraz taky leskly pasik, ako nie je to moc vidiet ked sa na to clovek nepozera ale viemze to tam je tak to taha oci najma cez den
jossec (25)|8.6.2020 12:48
to byla ochranná fólie toho lesklého proužku proti poškrábání, měl jsem jí na své q70 také.