Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: HDMI ruší DVB-T2 signál

Nováček
    Registrace
    Mar 2020

Dobrý den,
    mám problém s přehráváním TV. K PC mám připojené dvě obrazovky, jedna (primární) slouží jen jako monitor, druhá slouží jako monitor i TV, má v sobě zabudovaný DVB-T2 tuner. Je připojena HDMI kabelem. Televize přestane fungovat, jakmile počítač začne chtít využít i ji (to znamená, že televizní obraz je funkční naposled na stránce, kde si vybíráte uživatele a zadáváte heslo). Zajímavé je, že čím menší rozlišení a obnovovací frekvenci nastavím, v té větší míře se vrací televizní obraz. (1080p 60 Hz = žádný signál, 1280x720 25 Hz = téměř plynulý obraz).
    Děkuji za pomoc
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Přestanou fungovat obě TV nebo jen ta sekundární?
    Pokud jen ta sekundární, tak není nastaveno klonování nebo rozšíření pracovní plochy Win. Nastavuje se v ovládacích panelech pod položkou Systém -> Obrazovka - "Více obrazovek".
    Nesnáším bezohlednost a lidskou blbost. Nejlépe můj postoj vystihuje citát Jana Wericha: Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem.
    Něco k prodeji...dotazy pište sem

Nováček
    Registrace
    Mar 2020

VYŘEŠENO! Televizní obraz už po výměně za HDMI s pozlacenými konci nemizí!

Podobná témata

1. Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 10-12-2019, 07:24
  2. Evolveo Omega T2 - špatný signál
    Od encino v sekci DVB-T
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 26-02-2018, 19:21
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-10-2013, 21:04
  4. PC ruší signál na televizích!
    Od Leclerk v sekci DVB-T