Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Lg oled c9

stani (1647)|22.4.2020 14:52
stani (1647)|15.7.2020 13:02
bastlir (3245)|17.7.2020 16:31
Já mám LG OLED55GX a mám stejné dojmy. Také ovládání u Sama mně připadá být lepší. Buď rád, že máš stojánek, k mému typu se nedodává. Doufám, že zmíněné náhradní DO bude fungovat i s mou TV. Asi jsem také měl koupit C9.
Roman78 (35)|15.9.2020 16:49
kupit si potom mohol teda CX ...
mne dialkove vyhovuje.
tiez som maval rdlho Samsung. najprv som presiel na Lg Oled B7 a tam to bolo cele nejake pomale. az mi to vadilo, tak som vymenil za C9 a tam to uz je o vela rychlesie.
o porovnavani 2 roznych znaciek nebudem pisat, je to aj tak vacsinou len o zvyku (nie vzdy) . Clovek pouziva par rokov jednu znacku takze je navyknuty na jeho menu EPG atd.
Processor v C9 oproti tej mojej starsej B7 je o poznanie rychlejsi aj niektore filmi UHD co uz mali vysoke bitrate v B7 sem/tam zakostickovali , pri C9 sa mi to uz nestalo.
A jedna vec pri Samsungu (ten ma svagor) nejaka 65 vyssia rada QLED (80) NEPREHRAJE full BluRay film. z Ext. HDD proste ten format M2TS neprehraje, neviem ci sa uz nieco zmenilo, alebo nie... bolo to skoro pred rokom)
bastlir (3245)|16.9.2020 17:18
Souhlasím s Tebou, když je člověk zvyklý na nějaké ovládání a menu. Mně osobně u této značky irituje (oproti Samsungu) složitý přístup k některým funkcím. Rovněž nemám rád tzv. "omalovánky". Nicméně tento TV stejně používám v podstatě jako monitor. Kdyby však došlo k nějaké poruše satelitu, pak bych jistě využil funkce TV.