Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Lg oled c9

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006
    Naposledy upraveno uživatelem stani: 23-04-2020 v 09:31
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Já mám LG OLED55GX a mám stejné dojmy. Také ovládání u Sama mně připadá být lepší. Buď rád, že máš stojánek, k mému typu se nedodává. Doufám, že zmíněné náhradní DO bude fungovat i s mou TV. Asi jsem také měl koupit C9.

Nováček
    Registrace
    May 2018

kupit si potom mohol teda CX ...
    mne dialkove vyhovuje.
    tiez som maval rdlho Samsung. najprv som presiel na Lg Oled B7 a tam to bolo cele nejake pomale. az mi to vadilo, tak som vymenil za C9 a tam to uz je o vela rychlesie.
    o porovnavani 2 roznych znaciek nebudem pisat, je to aj tak vacsinou len o zvyku (nie vzdy) . Clovek pouziva par rokov jednu znacku takze je navyknuty na jeho menu EPG atd.
    Processor v C9 oproti tej mojej starsej B7 je o poznanie rychlejsi aj niektore filmi UHD co uz mali vysoke bitrate v B7 sem/tam zakostickovali , pri C9 sa mi to uz nestalo.
    A jedna vec pri Samsungu (ten ma svagor) nejaka 65 vyssia rada QLED (80) NEPREHRAJE full BluRay film. z Ext. HDD proste ten format M2TS neprehraje, neviem ci sa uz nieco zmenilo, alebo nie... bolo to skoro pred rokom)

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Souhlasím s Tebou, když je člověk zvyklý na nějaké ovládání a menu. Mně osobně u této značky irituje (oproti Samsungu) složitý přístup k některým funkcím. Rovněž nemám rád tzv. "omalovánky". Nicméně tento TV stejně používám v podstatě jako monitor. Kdyby však došlo k nějaké poruše satelitu, pak bych jistě využil funkce TV.

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 10-10-2018, 19:12
  2. Lg oled c7
    Od harasek v sekci LG
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-03-2018, 21:38
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 31-01-2018, 22:18
  4. Vymývárna v podání LG OLED
    Od KamilZ v sekci Volná témata