Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Živé vysílání z Tchaiovny

kuzeliban (12)|26.3.2020 20:53
Ahoj lidi
:)

Dlouuuuuuuho jsem tu nebyl. Ale vždy jsem věděl dam jít za seriózními konzultacemi
(balast se mi snad povede mlčky taktně přehlédnout)
možna to tu už bylo, ale nepovedlo se mi nic najít
K věci:

V dnešní Coronované době řešíme v naší trošku jiné čajovně (A Maze in Tchaiovna) jak by mohly nadále probíhat divadla, výuka češtiny, Angličtiny, Španělštiny, některé koncerty a spousta dalšího programu. (mno viz. http://www.tchaiovna.cz a program)
Náčelník prasí s webkamerou
Zkoušelo se všemožné s GoPRO se vstupem na Mikrofon...
Ale rozcházel se zvuk a obraz...

Prosím prosím.
Navrhl by někdo nějaké funkční řešení, co nebude stát trilión...?

Furt jsme jen čajovna co i kvůli nesmyslům úřadů, zahučela při změně provozovny do nemalého mínusu a furt je to jen čajovna. Né komerční nesmysl za nesmysl...

Potřebujeme něco co sejme obraz na pódiu 3x4m občas víc přiblížené (stůl s jedním ev. se dvěma - něco jak moderátora z Magionu ;) )
A živě to pošle ve slušný kvalitě do netu...

k dispozici mám momentálně (ale asi bude k prdu)
- AVER Media GL310
- GoPro Hero5
- Behringer U-Phoria UM2
- ZOOM S2t
- prostorový mikrofony co sejmou ten prostor a mixák
- mám pak i nějaký ten comp, když by bylo potřeba. Postavit můžu tuším něco jako 2,5 - 3GHz dvojádro s 16GB RAM a mohu do něj nacpat i dvě starý ale identický TVkarty.. WinFast DTV2000 H (i když to asi bude k prdu...)

něco můžeme pořídit ale do 5tis. si nemusím obhajovat. 5-10 už ano. A nad 10k na to prostě nemáme.
a ledascos si můžeme třeba půjčit. Když budeme vědět co!

Nějaké nápady?

Jen fér řešení prosím.
Zbytečné negativistické plky, posměšky a pod. nebudu komentovat a admini snad naopak budou promazávat.

Potřebujeme pomoct...
Míníme prostor poskytnout i školám k výuce a pod. (již máme zájemce) jen to ještě nešlape.

Díky
T=
teoren (39)|29.3.2020 11:47
Zdravím, předem upozorňuji, že se v problematice moc nevyznám, mám jen teoretické znalosti. Možné řešení bych viděl takto:

PC se software OBS (https://obsproject.com/) a v něm zvlášť audio a video přes USB zařízení:
- pro video: GoPro + AVER Media GL310
- pro audio: Behringer + mixák + mikrofony (v tomto se už vůbec nevyznám...)
Neměl by být problém připojit případně i web kameru například pro ty záběry z blízka...

Software by měl umět sesynchronizovat obraz se zvukem...
kuzeliban (12)|31.3.2020 20:09
...děkuju...
zkusím to tedy nějak skamarádit.
Ale je to přesně ten setup co kolegové zkoušeli a nepovedlo se jim sejít zvuk a obraz...
T=