Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

40" Sharp 40AJ2E

gandalf (6)|3.3.2020 12:40
Koupil jsem tuto TV s tím, že v popisu má možnost nahrávání na externí disk. Po instalaci se v menu tato funkce neobjeví a disk lze využívat jen pro čtení.
Prodejce chce zaslat přístroj zpět na servis, ale zatím ještě stále hledám chybu u sebe.
USB porty jsou tři a všechny s popisem 2.0. Může být problém s napájením a v tom případě TV disk 3.0 vůbec nevidí? Neměla by se objevit nějaká hláška?
Neumí mi někdo poradit?
RoPo (6061)|3.3.2020 13:06
Co to je přesně za disk?
gandalf (6)|3.3.2020 13:30
WD Elements Portable 1TB WDBUZG0010BBK-WESN
Zkoušel jsem i flash 32GB, ale taky USB 3.0
RoPo (6061)|3.3.2020 14:01
Flashka jít nemusí. Ten HDD by jít měl. Lze jej naformátovat v TV? Zkoušel jsi jej naformátovat v PC na formát FAT32 nebo exFAT?
gandalf (6)|3.3.2020 14:24
Mám dvě předchozí zařízení,kde se flash nebo disk naformátovaly. Tato nová TV to neudělá. Flash jsem naformátoval na FAT32 v PC, ale nic se nestalo. S HDD jsem to už nezkoušel, měl bych tedy?
Přijde mi, že PVR je vypnuto v servisním nastavení TV, je to možné? Četl jsem na německých fórech, že pro Německo, Rakousko,Švýcarsko je to kvůli nějakým daním vyplé. Zkoušel jsem nastavit pár jiných zemí než Česko, ale k ničemu to nevedlo.
RoPo (6061)|3.3.2020 15:46
TV pro CZ trh by funkce PVR a TimeShift podporovat měla. Zkusil bych jiný HDD či jej předem naformátovat v PC. Nemá TV pro disk k PVR vyhrazený jen určitý USB port?
gandalf (6)|4.3.2020 07:11
Naformátoval jsem HDD v PC na exFAT, ale zatímco s NTFS mi TV z disku alespoň četla, teď ho vůbec nenajde. Podařilo se mi také podívat se do servisního menu, ale nikde jsem tam nenašel zmínku o PVR. Myslel jsem, že tam někde půjde prosté přepnutí z Off na On, ale nic takového tam není. Ještě dnes zkusím poslední věc, připojit HDD kvůli napájení na dva USB porty, ale jestli to nepomůže tak zbývá asi jen servis nebo se smířit s tím, že budu bez nahrávání.

---------- Doplněno v 07:11 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 07:10 ----------

Zapomněl jsem ti odpovědět, TV má všechny tři USB 2.0 500mA