Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Mediacoder - nastavení výstupu

Je tu pořád Avatar uživatele pee.tr
    Registrace
    Mar 2004

Ahoj. Připadám si trapně, ale jak v tomto sw nastavit výstupní soubor. N ejeho parametry, ale jehonázev a umístění? Azkouším cokoliv (vpravo nahoře "výstupní adresář"), nikdy se mi nikde žádný soubor nevytvoří, ikdyž koverze probíhá a na jejím konci vypíše hlášení, že soubor byl vytvořen. děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Zkus jako administrátor.

Registrace
    Mar 2004

Děkuji. Nevím, proč je to u tohoto programu problém, ale bylo to tím.

Registrace
    Mar 2004

Chytnu se již založeného tématu - enkóduji nyní do MP4 nebo MKV (H264+Ac3) video (DV Avi) natažené z VHS do PC přes HW canopus převodník a prostříhlé ve Vegasu. Toto video jsem napřed zkoušel přes TMPEGenc převést do MPEG2, ale sw mi ho vůbec nenačte. Posléze Mediacoder převádí video o délce 89 sekund více jak 6 hodin. Sice výstup je ok, ale pro těch několik dalších hodin videa, co tu mám, je to nepoužitelné. Nenapadá někoho, co to neskutečné zpomalení enkodingu může působit? Když totéž dělám z VOBy z DVD, tak tam běží převod do MKV úplně bez problémů. Bude problém ten DV Avi? Případně jaký Sw by byl lepší na převod? Děkuji.

Podobná témata

1. Nastavení výstupu STB (upscaling)
    Od savko v sekci DVB-S
    Reakcí: 67
    Poslední příspěvek: 12-01-2014, 15:18
  2. nastavení x264 v mediacoder
    Od tech7 v sekci Kodeky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-07-2012, 10:56
  3. Nastavení komponentního výstupu
    Od Golmanek v sekci Televize: LCD, plazma