Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Movie Cube D850H a nové DVB-T2

statue_one (2)|21.2.2020 13:11
Vážení,
ví někdo zda jde (a pokud ano, jak) upgradovat firmware na Movie Cube D850H na nový standard vysílání T2.
Zařízení chodí a je mi líto ho vyhodit jen kvůli tomu, že někdo změnil normu.
Je možno vyměnit HDD v zařízení za větší. Jak tam disk vložit v manuálu je, jak či zda lze vyměnit disk ani zmínka. Už jen ho fyzicky dostat ven asi bude problém...
RoPo (6061)|21.2.2020 13:40
Bez HW podpory dekódování kodeku H.265/HEVC v STB ti žádný FW nepomůže.
statue_one (2)|21.2.2020 14:43
Protože zařízení fungovalo i jako set-top-box (z analogu na digi), znamená to koupit další set-top-box ke stávajícímu set-top-boxu, neníliž pravda.
petrmet (55)|24.7.2020 19:50
[QUOTE=statue_one;539228]Je možno vyměnit HDD v zařízení za větší. Jak tam disk vložit v manuálu je, jak či zda lze vyměnit disk ani zmínka. Už jen ho fyzicky dostat ven asi bude problém...[/QUOTE]
Náhodou jsem narazil na toto téma, tak odpovídám se zpožděním. Výměna disku je otázkou několika vteřin. Na pravém boku je šuplík, stačí lehce zatáhnout za páčku a disk vyjede. Vložíš nový disk konektory dovnitř a dvířka zavřeš. Hotovo. Nevím, jak velký disk tam chceš vkládat, já tam mám 2 TB formátované v PC na NTFS a větší jsem nezkoušel.
bastlir (3245)|28.7.2020 10:45
I když ve své době to bylo výborné zařízení, také jsem jej již s lítostí vyhodil. Žádný SW upgrade nenahradí upgrade HW.