Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Movie Cube D850H a nové DVB-T2

Nováček
    Registrace
    Feb 2020

Vážení,
    ví někdo zda jde (a pokud ano, jak) upgradovat firmware na Movie Cube D850H na nový standard vysílání T2.
    Zařízení chodí a je mi líto ho vyhodit jen kvůli tomu, že někdo změnil normu.
    Je možno vyměnit HDD v zařízení za větší. Jak tam disk vložit v manuálu je, jak či zda lze vyměnit disk ani zmínka. Už jen ho fyzicky dostat ven asi bude problém...
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Bez HW podpory dekódování kodeku H.265/HEVC v STB ti žádný FW nepomůže.

Nováček
    Registrace
    Feb 2020

Protože zařízení fungovalo i jako set-top-box (z analogu na digi), znamená to koupit další set-top-box ke stávajícímu set-top-boxu, neníliž pravda.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od statue_one Zobrazit příspěvek
    Je možno vyměnit HDD v zařízení za větší. Jak tam disk vložit v manuálu je, jak či zda lze vyměnit disk ani zmínka. Už jen ho fyzicky dostat ven asi bude problém...
    Náhodou jsem narazil na toto téma, tak odpovídám se zpožděním. Výměna disku je otázkou několika vteřin. Na pravém boku je šuplík, stačí lehce zatáhnout za páčku a disk vyjede. Vložíš nový disk konektory dovnitř a dvířka zavřeš. Hotovo. Nevím, jak velký disk tam chceš vkládat, já tam mám 2 TB formátované v PC na NTFS a větší jsem nezkoušel.

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

I když ve své době to bylo výborné zařízení, také jsem jej již s lítostí vyhodil. Žádný SW upgrade nenahradí upgrade HW.
    VU+ Ultimo4k - 2x dual DVB-S2X FBC, 1x DVB-T/T2 H.265, VTI, skin - Full_HD_Glass17 .................................................. .................................................. .... TV LG OLED55GX3LA, AVR ONKYO TX-NR616

Podobná témata

1. EMTEC Movie Cube D850H
    Od sasa69 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 399
    Poslední příspěvek: 22-12-2019, 20:03
  2. EMTEC Movie Cube D850H - pomoc
    Od peter suflo v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 26-12-2011, 00:04
  3. LG MS450H nebo EMTEC Movie Cube D850H?
    Od Pista86 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 24-11-2011, 23:44
  4. Emtec Movie Cube Q800
    Od marktomark v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-03-2009, 17:37
  5. Movie Cube od firmy EMTEC
    Od jbrozek v sekci DVB-T
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 16-10-2008, 11:06