Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips 55PUS7304/12 - CAM modul Freesat

goliash (19)|5.2.2020 07:59
Mám výše uvedenou televizi a k ní jsem si pořídil satelitní kartu od Freesat. Po Freesatu jsem sáhl kvůli dokumentům Animal Planet,....Protože sám Freesat (dnes již Skylink) neprodává již svoje originální moduly a nabízejí jen další krabičku k TV, sehnal jsem modul z druhé ruky a cca čtvrt roku TV takto provozuji. Šlo mi hlavně o Fastscan. Televizor mi při ladění nabídne buď ladit pomocí CAM modulu nebo jsou zde připraveny balíčky DIGI TV CZ a SK a pak ještě nějaké maďarské. Celkem 4. Víc ne a Freesat zde bohužel není. Dám tedy ladění pomoc CAM modulu a skutečně dojde k naladění k programů dle pozic Freesat.
Problém nastal tento týden, kdy Freesat přidal do nabídky 2 nové programy na nových pozicích. Již jsem několikrát zkusil kompletní přeladění, ale vždy se mi nainstaluje jen stejná nabídka programů a požadované pozice tu prostě nejsou. Programy jdou za sebou 41,42,43,47,48. Podpora se o tom se mnou nebaví, protože oni ten modul neřeší a já další krabičku nechci. Když chi manuálně podle ručně zadaných parametrů prohledat transpordér, tak mi to sice nové programy naladí, ale nedovolí mi je to uložit ke stávajícím již naladěným. Myslím si, že je problém softwaru toho modulu. Nejspíš nezná novou pozici a asi by to chtělo nějak zaktualizovat, což jsem nikde nenašel a automaticky po satelitu to asi nechodí.
Jediné řešení vidím vykašlat se na Fastscan a všechny programy naladit ručně, protože pokud nemám nic nalazeno, tak mi to ručně vyhledané programy dovolí uložit. To se ale připravuji o komfort Fastscanu. Nedal by se nějak ten software v modulu upravit? Nebo myslíte, že je to dáno softwarem televize? Předem díky za rady či nějaké podobné zkušenosti.
digitivi (215)|5.2.2020 08:28
Tazko cakat pomoc ked nenapises o aky modul sa konkretne jedna.Mozno ho niekto pouziva a moze tiez vyskusat.
Nedaju sa programy z fast scan listu ulozit do favoritnej skupiny a tam poradie upravit? U Skylinku to tusim mozne je.
goliash (19)|5.2.2020 08:46
Je to modul Neotion Irdeto Ci+ s logem Freesatu. Ty programy se dají uložit do favoritních. Bohužel, když je nemám v hlavním seznamu dle pozic Freesat, tak je nemůžu vybrat ani do těch favoritních.