Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

mmt + macOS

voxo (6)|4.1.2020 18:23
zdravim vas, velmi dlho som tu nebol, vsetko slo ako malo. 😃
mam popcornhour a500
zatial stale ide, avsak pomaly sa zbavujem windows, ostal mi uz len jeden maly laptop a to len kvoli sprave stiahnutych suborov, ci stahovaniu novych prostrednictvom TRANSMISSION REMOTE GUI https://transmissionbt.com

prosim vas, je uz nejaky lepsi MMT ktory stoji za to aby som si ho vsimol a vedel by som nan pozerat filmy vsetkych moznych kodekov, spravovat ich z macu?, myslim tym najst na webe subor a dat tahat priamo na hdd MMT?

nasiel som transmission od toho isteho vyvojara avsak na mac som nezvladol nastavenie, nikde na webe som nenasiel navod.
a teda potreboval by som bud poradit s nastavenim alebo prejst na nieco nove.
vidim ze je tu vela odbornikov a verim ze sa najde niekto co by mi bol ochotny poradit, vopred vam velmi pekne dakujem a vsetkym zelam vela zdravia a uspechov do noveho roka..
vivid.sk (11472)|5.1.2020 00:35
Najoblubenejsi sw pre uzivatelov macOS je Parallels. Aby si mohli na nom nainstalovat Windows / Linux :)
Toto je pre teba mozna cesta :D
voxo (6)|5.1.2020 12:14
tento zbytocny windows/android komentar fakt nepotrebujem. z macOS uz na win spat nikdy neprejdem. odkedy mam server, sklad, uctovnictvo a vsetku automaticku zalohu nastavenu cez macOS, moje skoro kazdomecacne problemi stale s niecim su prec, it oddelenie mam o polovicu mensie a chlapci nemaju co robit.
tak skus mi prosim poradit na nejak normalne prosim ak vies. dakujem
vivid.sk (11472)|5.1.2020 12:38
Mozno by si sa mal chlapcov spytat :), ked uz nemaju co robit.

Teraz vazne, spat k tvojej otazke, co to je MMT ?
voxo (6)|5.1.2020 12:42
MutiMediaTank
Aspon som myslel ze je to skratka oficialna sorry. Myslel som ten popcornhour to mam doma.
vivid.sk (11472)|5.1.2020 12:48
Oficialna skratka pre dane zariadenia je MMC.

Takze z toho, co si pisal vyssie predpokladam spravne, ze chces MMC pouzivat na tahanie torrentov na pripojeny HDD a zaroven na sledovanie filmov ?
Sprava by mala prebiehat len cez GUI z macOS prostredia.



Aktualny stav je ten, ze tahas torrenty spod Windows cez Transmission na pripojeny HDD a nasledne ich kopirujes na interny disk v PopcornHour ?

SPravne ?
voxo (6)|5.1.2020 13:22
Skoro spravne:)
Popcorna mam cez hdmi na telke a zaroven v domacej sieti. Cize mam k nemu pristup z kazdej izby hlavne kvoli detskym rozpravkam. Sucastou popcornu je interny hdd.
Ano stahujem tak ze najdem torrentz ktory dam tahat hned cez transmission remote gui a pc mozem vypnut.
Teraz by mi pomohlo to spravovat ze mac, ale aj ked som sa snazil poprepisovat porty ci ip adresu z popcornu aj tak to v macu nejak nejde vidiet co tam stahujem a tak.
Najviac je mi divne ze som pisal priamo vyvojarom ci mi nevedia poradit ale uplne ma ignoruju. Si moja prva a posladna nadej asi 😂😂😂
vivid.sk (11472)|5.1.2020 13:24
Este posledna otazka, torrent klient bezi v PopcornHour? (t.j. ten sa stara o fyzicky p2p prenos suborov) ?
Ak ano, potom vlastne potrebujes len GUI pre pristup ku klientovi z macOS ?
Tak ?
voxo (6)|5.1.2020 13:46
Ano presne tak. V popcorne bezi stahovanie, z macOS to nejak spravovat by bolo super
vivid.sk (11472)|5.1.2020 18:09
V tom pripade staci len pristupovat na Transmission cez Web rozhranie z akehokolvek browsera:




Transmission WebInterface
voxo (6)|5.1.2020 19:56
woow, tak o tomto som netusil, alebo zabudol. velmi pekne ti dakujem, si macher����