Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: Jaký Projektor před TV na noční sledování ?

Je tu občas Avatar uživatele Drake89
    Registrace
    Oct 2011

Ok, napíšu
    A HDMI jsem koupil 15m optické dle tvého doporučení v jiném tématu...
    Edit: tak Ropo jej v jiném tématu doporučoval
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

jj ten bude Ok... jen než si ho protáhneš tak určitě si jej zapoj na volno a otestuj. Někdy ten svár na optice je nic moc a moc a pak to nemusí nechodit

Registrace
    Oct 2011

Jj, to určitě vyzkouším, díky za tip

Máte prosím někdo vyzkoušený HDMI splitter nebo něco podobného? Budu pouštět filmy z MMC do TV a projektoru (které budou připojené do AVR Onkyo) a nevím jak řešit, že chci to jednou promítat na projektoru a jednou v TV..
    Díky

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Drake89 Zobrazit příspěvek
    Jj, to určitě vyzkouším, díky za tip

Máte prosím někdo vyzkoušený HDMI splitter nebo něco podobného? Budu pouštět filmy z MMC do TV a projektoru (které budou připojené do AVR Onkyo) a nevím jak řešit, že chci to jednou promítat na projektoru a jednou v TV..
    Díky
    Záleží jaký signál tam budeš pouštět. V těch splitterech bejvá se tam problém. Někdy tam nefunguje správně HDCP nebo zas zlobí třeba HDR. Otázka je kolik do toho chceš investovat.

Registrace
    Oct 2011

Tady v tom se vůbec nevyznám, díval jsem se, že cenovky jsou cca 400 - 1500 Kč. Mě stačí "rozbočka" na dvě HDMI a nemusí mít ani dálkové ovládání a rád bych, kdyby to umělo 4K, 3D a zvuk 5.1.
    V 90% případů budu na tom pouštět mkv FullHD (nyní i 4K) ripy a zbytek Xbox one X hry

Nováček Avatar uživatele teoren
    Registrace
    Nov 2004

Já mám tento:
    https://www.aliexpress.com/item/32671539621.html

Konkrétně verzi 1x2 1080p a ta funguje 100% spolehlivě.

Registrace
    Oct 2011

Ceny pěkný, taky jsem přemýšlel vzít něco z Ali, ale ideálně něco odzkoušeného na 4K
    Co vlastně znamená na těch splittrech "4K x 2K" ?
    A mám se dívat po splittru, který zrcadlí obraz do obou zařízení zároveň nebo radši ten typ, kde se přepíná, který výstup má být aktivní? - co bude mít kvalitnější přenos? Nebo je to prostě jedno a buď to funguje nebo nefunguje a žádný ztráty tam nejsou?

Díky

Nováček Avatar uživatele teoren
    Registrace
    Nov 2004

Definice 4K x 2K viz např. https://www.gartner.com/en/informati...2k-tv-displays

Čtu teď znovu a není mi jasné, jak chceš zapojit ten AVR. Smysluplnější/bezpečnější by podle mě bylo zapojit MMC do AVR a až z AVR vést (pouze) obraz přes HDMI splitter nebo switch do projektoru a TV. Tak budeš mít jistotu, že se ti někde po cestě "neztratí" zvuk v některém z "lepších" formátů.
    Zmiňuji splitter (ten posílá signál na oba výstupy) a switch (ten posílá signál jen tam, kam je přepnuto). Nevím přesně, ale tipnul bych si, že switch je jednodušší zařízení
    a proto by mohlo fungovat spolejlivěji. U splitteru bych se bál hlavně "ztráty" audioformátů tedy toho, jak se připojená zařízení "domluví" jaké formáty jsou podporovány (viz EDID). Vyzkoušel jsem několik splitterů a switchů a každý fungoval trochu jinak. Bohužel moje zkušenosti jsou zatím pouze s 1080p.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zkus se podívat na věco od HDFury, věci jsou o něco dražší ale zas opravdu funkční...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Projektor - plátno před akváriem
    Od Konichiwa v sekci Projektory
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-04-2017, 07:05
  2. Projektor pro sledování filmů
    Od Mariantus v sekci Projektory
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-01-2015, 09:47
  3. Jaký film. projektor na 6m?
    Od Krayda v sekci Projektory
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-11-2013, 17:47
  4. Dvě TV na sledování - LCD+LCD nebo LCD + plazma nebo projektor?
    Od strom.strom v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 57
    Poslední příspěvek: 22-06-2013, 20:47
  5. jaky projektor na chatu
    Od pepamach v sekci Projektory
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-05-2013, 21:36