Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Sekáni HD programů u Skylinku

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Zdravím, potřeboval bych radu ohledně sekání programů. Všechny programy v HD od Primy a Novy se sekají. Ostatní HD programy ČT, HBO atd... jedou v pohodě.
    Mam satelit od Skylink, přijímač ZIRCON Funbox a síla signálu je 92%. Už jsem přeladil celý satelit, hýbal s parabolou, přešel veškeré konektory a kabely, prošel nastavení obrazu i zvuku přijímače ...a nic.

V příloze je video
    Díky všem za rady
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Kartu od Skylinku máš v pořádku? Jinak pokud není příjímač vadný, tak je nekompatibilní mezi HD streamem daného distributora a SAT příjmačem. Zkus jiný příjmač.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2015

Toto nema s kartou nic spolocne. Je to problem sat. prijimaca, zrejme vadne kondenzatori na doske alebo v zdroji. Treba to prekontrolovat a vadne vymenit. Ale doporucil by som radsej vymenu prijimaca.

Je tu občas
    Registrace
    Oct 2011

Ten signál není nic moc,jestli je správně nasměrovaná parabola,tak bych hledal vinu u u přijímače.

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

aká je kvalita signálu u programov ktoré sekajú (Novy, Primy) a u tých ktoré idú OK (CT, HBO) - je to sice u tvojho prijímača len v nič nehovoriacich % ale lepšie ako to, že píšeš silu signálu 92%. Tá je k ničomu úplne. Ja mám len 50% silu signálu vzhľadom na útlm signálu v zásuvkách ale vzhľadom k dobrej kvalite všetky programy sú OK.

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Díky všem za pomoc. Připojil jsem přijímač k jiné parabole a stejní problém. Sekání se dokonce rozšířilo na všechny HD programy
    Chyba je tedy v přijímači, už má svá léta za sebou.

Díky za rady.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2012

Klasika, problém s elyty ve zdroji a na MB, hlavně kolem tuneru. Už několik takto postižených Ariv jsem měl v rukách, oprava není náročná ani časově, ani finančně!

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od Lumca_1 Zobrazit příspěvek
    Klasika, problém s elyty ve zdroji a na MB, hlavně kolem tuneru. Už několik takto postižených Ariv jsem měl v rukách, oprava není náročná ani časově, ani finančně!
    Mohu se tedy zeptat jak případně opravit??

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2012

Zvládne to každý trošku zkušenější člověk, který má pájku a orientuje se v této problematice. Přes internet se těžko radí. Svého času se to řešilo včetně fotek na ab fóru. Zkus tam. Jak píšu zvládne to zručnější elektrotechnik nebo elektronik.

Podobná témata

1. Problém s HD programy Skylinku
    Od petrveit v sekci DVB-S
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 27-10-2013, 18:05
  2. Chyby v Čt1 HD na Skylinku
    Od jura5 v sekci DVB-S
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-09-2013, 21:29
  3. NESTABILNÍ SIGNÁL u HD na SKYLINKu
    Od Knoxville009 v sekci DVB-S