Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kromě české a slovenské televize mi nejdou zaplacené programy Skylinku

JoDiK (8)|8.12.2019 12:03
Na jedné z karet Skylink Irdeto mi přestaly fungovat placené programy s výjimkou programů české a slovenské televize (hrají jen CT1, CT2, CT:D/ART, STV1 HD, STV2 HD). Poplatek mám zaplacený do 17.3.2020
Když vložím jinou kartu v té samé televizi, hrají všechny zaplacené programy - takže problém je zřejmě jen v kartě.
Zápis na kartu jsem přes Internet nechal provést - po hodině čekání beze změny. Programy přestaly fungovat asi ve středu 4.12.2019 (nevím jistě).
Netušíte někdo, kde by mohl být problém? Dotaz na Skylink jsem poslal, ale v neděli to asi řešit nebudou a minulý dotaz ohledně technických problémů snad ani nečetli a jen mi napsali obecné kecy.
Nevím jestli to má něco společného s vypínáním kódování Cryptoworks u Skylinku, jak jsem o tom kdesi četl, ale karty mám tři víceméně ze stejného období a ostatní fungují...
Dagy2 (3153)|8.12.2019 13:05
typ karty? (Irdeto, M7, Viacces, ICE?)
typ modulu ? (CRW, Irdeto, výrobca)
televízor vidí kartu po vložení do modulu?
neprebehol upgrade SW na tvojom TV?

vyzerá že nemáš zápisy, takže chodí len CT/STV a toto skončí po niekoľkých dňoch tiež
JoDiK (8)|8.12.2019 16:02
typ karty? (Irdeto, M7, Viacces, ICE?) irdeto ICE 01
typ modulu ? (CRW, Irdeto, výrobca) Smit Irdeto CI+
televízor vidí kartu po vložení do modulu? Ano, myslím, že kartu načte - jinak by snad nezobrazil těch 5 placených programů?
neprebehol upgrade SW na tvojom TV? Neproběhl, na chalupě nemám Internet.
vyzerá že nemáš zápisy, takže chodí len CT/STV a toto skončí po niekoľkých dňoch tiež - už to trvá 5 dní beze změny.
JoDiK (8)|8.12.2019 23:05
Tak všechno je jinak, já měl špatně popsané karty a tahle byla nezaplacená už od listopadu a ta co je do března zaplacená, mi ležela na polici. Ale překvapuje mě, že teda běží ty české programy tak dlouho... Na tu správnou mi za pár minut dorazil zápis a už jede...
Díky za snahu pomoci Dagy2, nakonec mi to nedalo a vypsal jsem si info o kartě v TV a zjistil to jiné číslo karty...
Dagy2 (3153)|8.12.2019 23:33
normálne ICE v CRW module beží tak 3 dni komplet a ca 7÷14 dní bez zaplatenia serpo.
zrejme predĺžili CT mód z nejakých psychologických pohnútok.