Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips PUS7304 - seznam kanalu

chennda (6)|2.12.2019 13:19
Zdravim, chtel bych poprosit o par rad - jak u tv se systemem Android nastavit seznam oblibenych kanalu jako ten vyhozi - po zapnuti TV je totiz vzdy nastaven ten zakladni se vsemi stanicemi. Prolezli jsme snad vsechny mozna nastaveni, ale s timhle si proste nevime rady. Predtim jsme meli Samsung, kde s tim nebyl problem.

Dalsi problem mame se zvukem, po prvnim zapnuti tv nas az prekvapilo o kolik horsi, v porovnani s tim Samsungem je - tv zni jako by byla v krabici, zvukove profily co jsou v tv to moc neresi. Pritom papirove by ten Philips mel byt lepsi... Tohle ale chceme obejit nejakym levnejsim soundbarem, s tim ale vubec nemam zkusenosti chapu to dober, ze pokud tv i SB podporuji HDMI arc, tak by melo oboji jit ovladat jednim ovladacem?
RoPo (6061)|2.12.2019 13:57
Zkus dle tohoto:


K SB: ano, po propojeni SB skrz HDMI s ARC pak vše ovládáš jedním ovladačem - s podporou HDMI-CEC.
chennda (6)|2.12.2019 15:36
To video je jen o tom, jak si ten seznam oblibenych vytvorit -s tim nemam problem. Jenze kdyz probudim tv tlacitkem power na ovladaci, tak mi tam nabehne to, co tam bylo pred vypnutim - tzn treba YT, film z USB atd. Kdyz chci rovnou pustit treba CT sport, ktery mam v oblibenych na pozici tri, tak u Samsungu to fungovalo, tak ze stacilo stisknout talcitko 3 na ovladaci a tv se zapla rovnou s programem, ktery byl na pozici 3 v aktualne vybranym seznamu kanalu. Jenze u Philipsu nejde jako defaultni vybrat jinej seznam nez ten zakladni, kde jsou vsechny kanaly, tak jak se naladily a kde nejdou ani seradit... Porad doufam, ze jsem nekde neco prehledl, protoze tohle je skoro vec, kvuli kterych bych byl tu tv schopen vratit.
RoPo (6061)|3.12.2019 08:57
Volat na podporu Philipse jsi zkoušel? V manuálu něco takového o nastavení tvého favoritního seznamu jako výchozího je. Viděl jsem to v manuálu u jiných modelů.
Kutil71 (33)|3.12.2019 16:50
Dobrý den, mám PUS6262 a funguje to, jak píšete. Pokud chci mít seznam oblíbených programů, musím zmáčknou tlačítko TV a potom teprve zadat číslo programu.
Tedy při zapnutí TV např. tlačítkem 3 najede TV do základního seznamu, zmáčknu tlačítko TV a seznam se změní v oblíbený a teprve potom zadám číslo požadovaného programu. Pro mě je nejvhodnější pouštět TV zmáčknutím tlačítka TV, zobrazí se poslední sledovaný program a potom teprve zadám číslo nového programu.
chennda (6)|7.12.2019 09:23
Ten zpusob, o kterem pisete, ted taky pouzivame. Presto to je o jedno stisknuti tlacitka vice, nez mame zvykem. Ale s tim uz se da poprat :)