Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG 55UF695V-ZA problém se zvukem

HonzaXX (3)|13.11.2019 21:54
Zdravím, mám tuto TV cca 4 roky, dosud bez problémů. Poslední asi 2 roky jsem přijímal některé kanály v DVBT2, také bez problémů. Teď jsem celou TV přeladil na kanály DVBT2 (v Praze) a mám menší problém - při přepnutí kanálů někdy nenaskočí zvuk a jediná možnost je přepnout na vedlejší kanál a vrátit se, pak je zvuk v pořádku. Samsung ve vedlejší místnosti připojený na tutéž anténu to nedělá. Nevíte někdo, co s tím? Není to fatální, ale je to protivné.
digitivi (215)|14.11.2019 07:54
Moze to byt chyba TV, resp. firmware. Robili to na zaciatku aj niektore STB a novym firmware sa to odstranilo. Takze skus zistit, ci nie je dostupna nova aktualizacia pre tvoj TV, ak nie, kontaktovat LG a upozornit ich na tento problem. Mozno este vydaju opravny FW.
HonzaXX (3)|14.11.2019 12:57
Díky za odpověď, FW mám poslední verzi. Takže zkusím kontaktovat LG.
HonzaXX (3)|15.11.2019 11:25
Tak problém vyřešen. Od podpory LG mám novou verzi FW. Jen mě trochu udivuje, že není k automatickému stažení, ale poskytnou ji jen na vyžádání.
RoPo (6061)|15.11.2019 11:42
Pravděpodobně buď je stále v testování a dávají ji jen na vyžádání nebo čekají až bude DVB-T1 vypnut ve všech koutech ČR. Pak ji uvolní oficiálně na web pro všechny.