Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony KD-55AG9

Mirekdream (5)|9.11.2019 09:23
Dobrý den, mám dotaz na tuto televizi https://www.czc.cz/sony-kd-55ag9-139cm/261915/produkt.
Moje současna televize Sharp LED už účelově dosloužila, a tak se divám po nové televizi.
Moje požadavky na novou televizi jsou uhlopříčka displeje 55, rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD) a technologie televize LED nebo OLED. Pro příjem programu budu používat pozemní televizní vysilače + satelitní příjem (Skylink).
A můj dotaz je, jestli se oplatí investovat tolik peněz za tu Sony KD-55AG9 anebo zůstat u technologie LED, která mě vyjde na poloviční cenu.
Budu vděční všem, co mě napíšou svůj názor nebo navrch na jin ší televizi podle mých technických požadavku.
Děkuji všem za odpověď.
Rock992 (42)|10.11.2019 11:32
Ak chces kvalitnu telku, kde su uzasne farby, plynulost pohybu a uzasna cierna, tak tento model splni tvoje ocakavania vo vsetkom.

Vo vseobecnosti plati ze Sony robia velmi kvalitne tv, urcite neurobis s nim krok vedla.

Ak mas moznost ju vyskusat, vidiet nazivo, nevahaj smelo do toho a uvidis ci ti sadne po vsetkych strankach.

Samozrejme, ak chces usetrit poobzeraj sa po inej lacnejsej tv, kde budes musiet urobit nejake tie kompromisy.
vivid.sk (11472)|10.11.2019 14:20
Kazda jedna dnesna TV je (stale) vec kompromisov.