Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Sony KD55xf8577 - wifi pripojenie

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Ahoj poradáci

mám problém s pripojením TV Sony KD55xf8577 k wifi respektíve k internetu
    sice TV je k wifi pripojené no píše že bez internetu, pritom internet mi na dalších zariadeniach cez wifi ide( pri prvotnom spustení po kupe TV a nastavení to išlo)...
    viete mi poradit , +dakujem
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Zkus změnit způsob ověřování na tvém wifi routeru. Případně vše v TV nastav ručně a nenech to na automatiku.
    Stává se, zcela běžně, že některý wifi HW (zde v TV) nemusí podporovat všechny typy či konfiguraci ověřování co máš na wifi routeru nastavený.
    Začni nejprve u ověřování typu "Open", tedy bez ověření, volně. Pokud v TV internet pojede, tak pak přitvrď v konfiguraci wifi na routeru. Pokud nepojede tak vše ručně přenastav na TV, pokud ani tak nepojede, tak je buď závada na wifi modulu v TV nebo vyměň router.
    Nesnáším bezohlednost a lidskou blbost. Nejlépe můj postoj vystihuje citát Jana Wericha: Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem.
    Něco k prodeji...dotazy pište sem
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 05-01-2015, 15:42
  2. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 15-04-2012, 23:43
  3. BD Sony S370 a wifi připojení
    Od bowfinger v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 29-12-2010, 20:30
  4. USB Wifi a NOTEBOOK Wifi