Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

plazma samsung vs full hd projektor panasonic AE4000

Mike40490 (1)|23.10.2019 23:20
Zdravím , mám možnost koupě Plazmy samsung PS63C7000 údajně ve výborném stavu zatím jsem neviděl reálně.
Vlastním už 8 let projektor Panasonic PT-AE4000 takže full HD a 100hz s frame creation procesorem. jako zdroj používám media centrum HD Dune 303D a UPC full hd přijímač /cihla/ plátno mám 75 palců pozorovací vzdálenost je 3 metry. stěna za plátnem natřena na šedou barvu. plátno z folie fasson 544 šedé.

Projektor mám přímo nad hlavou a pokud přepnu do plného režimu výkonu lampy je to už dost hlučné a chtěl jsem přeci jenom upgrade že bych se zbavil kabelů , láká mě i 4K rozlišení ovšem po pročtení spousty článků to vypadá tak že je to nad mojí cenovou relaci. /OLED/ tak mě napadla právě plazma pročetl jsem si o ní co šlo ale nemám s tím osobní zkušenost. chci si prostě obrazově polepšit. vím že půjdu do menšího obrazu ale to mi nevadí.

šli by jste do této plazmy z hlediska ugpradu z této cenové relace projektoru ? /je velmi dobrý, koukal jsem i na JVC vyšší relaci ale tam jsou časté závady a už nechci řešit lampu na takto relativně malém obraze/ navíc v malé místnosti 15m2.

Už to přeci jenom není nejnovější plazma a je mi jasné že bude mít dost najeto i když maijtel tvrdí že jela minimálně ale to dnes tvrdí každý.
Můj favorit byl původně sony 9005 ale v 65 palcové verzi stojí skoro ty samé peníze jako OLED a ten si myslím že je dál. jinak jsem prolezl pár prodejen s TV technikou překvapil mě ochotný přístup prodavačů s možností přinést si vlastní media centrum a filmy. Jde mi o plynulý pohyb sleduji motorsporty na kabelovce. takže ne 50Hz panel..... Proto mě zaujala plazma z druhé ruky. koukal jsem už i na náhradí díly /jsem elektronik/ trochu mě děsí to stáří....

Děkuji za rady.
M.