Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak změnit jazyk na češtinu ve filmu ?

JaroslavHraba (54)|12.10.2019 05:55
Dobrý den. Mám VU+SOLO2. VTI 11.0.1

A modul Smar CAM CL Plus irdeto a v něm kartu Irdeto ICE. Skylink. Oscam Skylink ICE. Zkoušel jsem i oscam Skylink, ale nepomohlo nic.

Od října nabízí Skylink 5 volných programů, které jsou jinak kódované.

Jeden je JOJ Cinema, druhý Cartoon ..., třetí Epic ..., čtvrtý AXN a pátý Love Nature.

Všechny tyto programy jsem si přidal ( dle parametrů ) do seznamu Skylink.

Problém mám v tom, že čtyři tyto programy mluví česky a pouze Love Nature mluví anglicky.

Snažil jsem se v nastavení modulu nastavit co se dá, ale nepomáhá nic. Když dám tento modul s kartou stejnou do jiného přijímače ( Humax i Cord ) napojený na stejný satelit Astra 23,5 v domě, tak mi program Love Nature mluví česky.

Tak bych se chtěl zeptat, kde přesně se nastavuje, aby mi ten film Love... mluvil česky ?

Našel jsem na dvou místech - hlavní menu, pak někde kolem modulu Jazyk-všude jsem dal čeština, ale stále mi ten film mluví anglicky.

Děkuji za případné rady či nápady co s tím. Jsem jen trochu lepší uživatel a dle návodu jsem schopen ledacos nastavit.
vivid.sk (11472)|12.10.2019 09:48
Pre kazdy program si mozes nastavit audio stopu podla zelania. Nielen rozne jazyky, ale aj rozne kompresne standardy. Napriklad na CT mas AC3, alebo mp2 audio stopy, vies si medzi nimi vyberat jednoducho, stlacis na ovladaci tlacitko "audio", alebo zlte tlacitko (farebne tlacitko v zavislosti od image) a vyberies si audio stopu. Samozrejme, menis to vtedy, ked aktualny kanal sledujes. Pristroj si audio stopy pamata pre kazdy kanal, takze ako to nastavis, tak to zostane.