Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Konektory Mini AV, Mini YPbPr

Je tu pořád Avatar uživatele pee.tr
    Registrace
    Mar 2004

Ten na stránkách sencoru je právě ten, co to má zapojeno klasicky (dle mého levého obrázku) a nikoliv dle sencoru. Je to divné, ale možná vyrábí klasicky zapojenou verzi s CINCH samec a dle sencoru s CINCH samicemi.
    Nevím, proč myslíte, že by v tom bezpájecím zapojení měla být zdířka země nezapojená, to by nefungovalo nic. Všechny tři stínění z každého vodiče (L+P+video) se do ní musí smotat a připojit.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2012

Já taky řeším pro bráchu připojení DVD HYUNDAI DV-5-X306 na TV kde je konektor AV jack,a mám takový kabel ze žlutým jackem který má kolega jako přílohu, strana od kabelu červený,zem,bílý,žlutý.Když zapojím normálně zadní strana DVD přehrávače CINCH video a pravý,levý audio kanál do televize kde jsou odpovídající vstupy tak mě to jde krásně ale jak říká kolega když to zapojím do televize přes řekneme redukci do AV in vstupu na TV tak mi to taky děla neplechu .Otázka je jestli to nebude tak že to připojení jen a pouze na video na TV vstupu ale proc je ten vstup označený AV in (A -znamená AUDIO a V -video )? ještě mě napadlo jestli se něco nenastavuje v menu toho DVD přehrávače když to potřebuješ připojit jiným způsobem ? díky

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Stejný problém - pokud není kabelová redukce originál od TV nebo není zcela kompatibilní (jinak zapojena než požaduje výrobce TV), tak bude také obraz zlobit.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Jaké Mini PC ?
    Od supfor v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-06-2016, 19:23
  2. iPad mini a AV Reciever
    Od Stelmik v sekci Bastlení
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 02-06-2014, 05:57
  3. Redukce AV - YPbPr konektor?