Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: nedaří se připojit Sony Android TV (VLC) na síťový disk WD MyCloud EX2 Ultra (login failed)

Nováček
    Registrace
    Sep 2019

zdravím,

jestli se to již tady někdy řešilo, tak se moc omlouvám, ale nenašel jsem to (kdyžtak reply s linkem, dík).

k problému:
    1) mám síťový disk WD MyCloud EX2 Ultra, připojený kabelem na WiFi router, normálně funguje, z počítačů (Windows) a mobilů (Android) se na něj doma dostanu v pohodě, drátově nebo i přes WiFi, prostě žádnej problém
    2) mám "novou" smart TV Sony KD-55XF7596 (Android, myslím Oreo), připojena na WiFi router bezdrátově, vše funguje dle očekávání, internet, YouTube v pohodě.

chtěl bych si přehrávat videa přímo z toho disku, na netu se někdo zmínil že ideál je používat VLC Media Player, což mi vyhovuje páč ho používám primárně i na PC i na mobilu.

VLC ten disk na síti vidí (nadetekuje sám), po otevření složky disku nabídne i seznam sdílených složek (foto, video, atd...).
    po výběru složky se zeptá na login/password a zde nastává problém: na ověrěnou kombinaci jména/hesla (kterou se na ten disk v pořádku připojím z Windows PC, nebo z Android mobilu) mi vyhazuje Login Failed. znaky zadávám korektně, ověřeno zpětně na PC, vytvořen nový účet, nic nepomáhá.

VLC u toho přihlašování píše že login by měl být ve formátu DOMAIN;username. doménu žádnou nemám, takže jsem zkoušel i různé kombinace ("username", ";username", "username;username", atd...), ale nic z toho nezabralo...

poradí někdo?

díky moc!

-Radovan-
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Zkus přímo ze zařízení přes webinterface - settings upgradovat My cloud firmware.
    Potom povolit - akceptovat device security certificate.
    Cvičně zkus některý ze stovek playerů - VLC není až takový zázrak.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. MMC nebo NAS(sitovy disk)- prosim poradte
    Od liborzbrna v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-03-2013, 13:51
  2. Pomůžete mi s instalací Serviio na Synology síťový disk?
    Od mertas v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 13-04-2012, 20:28
  3. nahrávání tv na síťový disk...
    Od vasedl v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 05-12-2011, 01:38
  4. HD Seagate160 ze Sony RDR DC105_dá se připojit do WinXP?
    Od bluenite38 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-01-2011, 17:16
  5. Nedaří se dekodovat
    Od Edan v sekci DVB-S
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 24-01-2006, 19:02