Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jakou vybrat TV (příjem DVB T2)?

Jirka Mik (15)|15.7.2019 16:54
Chci si pořídit novou TV, původní nemá DVB T2. Nejde mi tak ani o přesný typ (jen o úhlopříčku okolo 50"), ale spíše o pomoc s výběrem ze známých značek LG, Panasonic, Philips (případně jiné dle požadavku - viz další text).
Doposud používám Samsung se kterým jsem vcelku spokojen. Hledám však TV (asi spíše značku), která by již po zapnutí nabízela v přehledu naladěných kanálů co se na kterém vysílá. Můj Samsung totiž po zapnutí a stisku GUIDE totiž tuto informaci zobrazuje jen u určitého, naposledy zvoleného kmitočtu, u ostatních kanálů je v přehledu uvedeno "žádné informace". Tyto informace se doplní až zvolím tento kanál a pak se zase zobrazují informace o pořadech na této frekvenci.
Pro příklad: když zapnu TV a mám z předešlého sledování vybrán kanál ČT1, pak v přehledu programů vidím co se právě vysílá na ČT2, ČT sport a ČT Art (vysílaných na stejném kmitočtu), ale u programů Novy, Primy apod. vidím jen "Žádné informace". Samozřejmě do doby než některý vyberu atd... Takhle se chovají, bohužel, i novější TV Samsung - ověřeno u přátel.

Nemá někdo zkušenosti s jinými značkami? Rád bych měl doma TV, která po zapnutí přístroje zobrazuje v přehledu programů informace o tom, co který kanál právě vysílá.

Děkuji za pomoc a info.
Lumca_1 (218)|15.7.2019 18:03
Měl by to umět Panák. Ovšem bez záruky. Starší typy to zvládaly.
Jirka Mik (15)|16.7.2019 12:20
Díky za info, snad mi to potvrdí někdo kdo nyní vlastní Panasonic.

A co LG nebo jiné?

Díky za reakce.
RoPo (6061)|16.7.2019 15:53
Panasonica mám sice 2013, ale chová se tak, že v Guide postupně natáhne informace ze všech naladěných MUXů. Snad to dělá stále i u novějších modelů. Naproti tomu všechny Samsungy, co mám, tak natáhnou info až po přepnutí na daný MUX.
Jirka Mik (15)|22.7.2019 10:51
Tak to z odpovědí vypadá, že asi to umí Panasonic. Nikdo s případnou další značkou (LG, Sony,...) nemá podobné zkušenosti?
Lumca_1 (218)|22.7.2019 14:18
A to je takový problém se obrátit na zastoupení firmy Panasonic pro ČR?