Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TX-65FZ950E oled

RADU65 (9)|7.7.2019 16:51
Referenční 4K/UHD HDR OLED TV.
Pokud hledáte špičkový obraz, jednoduché ovládání a výborný zvuk, tady je jeden z kandidátů.Je to sice model z roku 2018,ale za cenu za kterou se doprodává není co řešit.Jedná se o jeden z nejlepších televizorů ve své třídě a rozhodně stojí za to zvážit jeho nákup.Koupil jsem z 59 % slevou takže spokojenost.Pokud vám nevadí,že je tv použitá je to jednoznačně super koupě.Na prodejnách Electroworld jsou ještě poslední tři kusy.
vivid.sk (11472)|7.7.2019 17:32
[QUOTE=RADU65;537715]Pokud vám nevadí,že je tv použitá [/QUOTE]
To je ale v pripade OLED vcelku zasadny aspekt rozhodovania. Zavisi ako je pouzita a aky zdroj signalu bol na TV pustany. V pripade, ze to slo v predajni 18h z 24, tak je to vsetko, len nie dobra kupa.
RADU65 (9)|7.7.2019 17:55
To si musí každý zvážit sám...Pro mě je to rozhodně super koupě u tv za původní cenu 110 000,-Tv je ok a že má nějakých 4400 hodin provozu za sebou pro mě nic neznamená.Než bude její životnost u konce bude dávno nahrazená novou...
vivid.sk (11472)|7.7.2019 18:02
lol :)
110k czk stala asi prvy mesiac, ked bola uvedena. Kazdy, kto pozna zivotny cyklus TV vie, ze tieto cely pojdu na polovicu pri konci zivotneho cyklu. A tu uz tych +- 10.000 nijako nezavazi. Ta TV je samozrejme vyborna, to na veci nic nemeni.

Skontroluj si pri statickych jednofarebnych obrazkoch homogenitu panelu, ale ak si nechces kazit radost a TV si chces za kazdu cenu nechat, neries :)
skorky (26)|7.7.2019 19:56
Cena to je pěkná,to jo,ale přesto bych to viděl jako docela velký risk jít do vystaveného kusu se 4000 naběhaných hodin,zvlášť u oled panelu.Jak píše vivid.sk,pro jistotu bych panel otestoval určitými obrazy,zda je v normě :)
RADU65 (9)|7.7.2019 20:51
Jasně risk to byl...v prodejně nebylo moc času něco testovat.Měj jsem něco na USB flash.Nějaké jednobarevné obrazce které nakonec tv nepřehrála.A pak jeden černobílý s pruhy a nějaké ukázky z filmu.Vypadalo to ok.Trochu mě zarazilo,že chtěli podepsat papír že tv přebírám v pořádku.Doma jsem provedl ještě další testy.
Pokud bych byl velký,velký perfekcionista tak na čistém bílém pozadí je v pravém horním rohu pouze z malé vzdálenosti velmi slabě viditelný bílý jakoby obdélník.Manželka ho třeba vůbec nevidí.Běžně se na bílou obrazovku nedívám a při sledování tv je to ok takže to neřeším.Jinak tv je jedním slovem super.Zatím nemám žádný Ultra HD Blu-ray film,ale i ukázky na YouTube jsou parádní...